Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » S. O. S Kullancsnak beszakadt...

XNettaX kérdése:

S. O. S Kullancsnak beszakadt a feje, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Apukám bent szakította a kullancs fejèt! Olvastam interneten,fertőtleníteni kell ,ès kilöködik a feje 1-2 nap után . Az a bibi hogy 3 hónapos terhes vagyok,szerintetek is inkább holnap menjek el vele orvoshoz? Aggódok ne hogy baja legyen a babának .

Normális hozzá szólásokat kèrek csak !

Vittük a gyerekeket, vagy anno amikor terhes volt a tesóm, ès jó párszor meg kaptuk hogy ezzel nem kell egyböl ide az ügyeletre szaladni:( Elszomorító hogy így állnak a beteghez .



#kullancs #kullancs bent szakadt feje
2019. máj. 21. 19:32
 1/8 anonim ***** válasza:
nem lesz semmi bajod, kilöködik magától, vagy szemöldökcsipesszel próbáld kiszedni.
2019. máj. 21. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
29%

Elszomorito. Elszomorito hogy betegnek allitod be magad mert egy kullancs van benned.

Feje majd kilokodik, nem kell vele csinalni semmit. Ha kokarda alaku folt lesz majd a kesobbiekben akkor kell orvoshoz menni.

2019. máj. 21. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
61%
Második, elszomorító. Elszomorító, hogy semennyi empátia nem szorult beléd...
2019. máj. 21. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
61%
19:43 De gondolom ha te, vagy a rokonod a sürgősségire kerül valós indokból, akkor te szidod a legnagyobb hangon az orvosokat, meg a kormányt meg úgy mindenkit, amiért nem látnak el időbe. Pont ezért nem, mert ilyen dolgokra megy el a hasznos idő, felesleges dolgokkal szaladgálnak oda az emberek
2019. máj. 21. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem betegnek állítom be magam, le se szarnám ,csak ahogy írtam hogy terhes vagytok, ès aggódok a baba miatt! Köszönöm ,aki normális hozzá szólásokkal segítetek.
2019. máj. 21. 19:51
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem, én az ott dolgozó orvosra bízom, hogy eldöntse, kire mikor kerüljön sor, és örülök, ha nem azzal a valakivel kezdik, akivel én odamentem, mert az azt jelenti, hogy nincs olyan nagy baj, mint amennyire meg vagyunk ijedve.
2019. máj. 21. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Ne torodj azzal, hogy anno mit mondtak, azonnal orvoshoz kell menni.

Akar evek mulva is lehetnek nagyon sulyos kovetkezmenyei,de akkor csak Teged hibaztat mindenki.

Nem kell megijedni,de elhanyagolni sem szabad.

2019. jún. 3. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Voltál orvosnál? Csináltak valami tesztet?
2019. jún. 6. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!