Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Egyéb kérdések

A kérdés

Milyen orvoshoz kéne fordulni? Esetleg mással is törten ilyen?

18éves korom óta dolgozom húsüzemben. Szinte mindig 12, 16óráztam. Elkezdett enyhén fájni a derekam, de ahogy jött úgy elis múlt. Egyszer egy hirtelen mozdulattól be állt a derekam. 19eves vagyok, lassan 20, és azóta folyamatosan fáj a derekam.

máj. 21. 22:11  Privát üzenet  

A válaszok
Gondolom csak meghúztad. Egy masszázs/nyújtás lehet helyre hozza. De ha nem akkor menj orvoshoz lehet sérv is.

A válaszíró 73%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/7Időpont máj. 21. 22:33 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

1 éve folyamatosan fennt áll a fájdalom. És most hogy 2honapos kismama vagyok, egyre jobban fáj.

# 2/7Időpont máj. 21. 23:10 Privát üzenet
...

A válaszíró 73%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/7Időpont máj. 21. 23:56 Privát üzenet
Háziorvoshoz menj, ő ad majd beutalót szakrendelésre. Lehet gyógytorna rendbehozza.

A válaszíró 83%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/7Időpont máj. 22. 07:29 Privát üzenet

Házi orvos adhat beutalót a reumatológiára .

Merném ajánlani a Diclofenac Sandoz kenőcsöt

Kenesd be valakivel,mert azonnal szárad is .Nem kell dörzsölni,mert ledörzsölöd a bekent felületről .

Recept nélkül vehető,a 100 g osat kérd.Kb 1000

A válaszíró 54%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/7Időpont máj. 22. 16:24 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm.

# 6/7Időpont máj. 24. 09:37 Privát üzenet
jojo1200 nevű felhasználó válasza:

Fogorvos.

A válaszíró 38%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/7Időpont máj. 25. 19:18 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Hullik a hajam,2helyen már kopasz lettem. Milyen orvoshoz tudnék fordulni ezzel a gonddal?
Ezzel orvoshoz kéne fordulni?
Ha valaki jobban izzadékony, főleg nyáron hónalj téren, akkor milyen orvoshoz kell fordulni a panasszal?
Már egy ideje lila csíkok jelentek meg a combomon! Sehol máshol csak a combomon! Ez mitöl lehet? Amúgy nem fáj! Kicsit aggódom mivel még ilyen nem fordult elő! Ez elmulik, vagy...
Agyrázkódással feltétlen orvoshoz kell fordulni? A melegvíz nem káros ilyenkor?
Fehér foltok jelentek meg a felsőtestemen és egyre többet látok, érdemes orvoshoz fordulni vele? (Kép)

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!