Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitől lehet ez?

Mitől lehet ez?

Figyelt kérdés
Nekem amúgy elég stresszes életem van. Nagyon sokat gondolkozok/agyalok. Sokszor fáj a fejem, de nem sokáig. Érzem hogy az izmaim megvannak feszülve néha, sokszor azon kapom magam hogy rángatom a lábam de nem tudom miért (általában rám szól valaki hogy ne csináld már). Néha izzadok. És sokszor remegek. Néha ha utcára kell mennem és főleg ha egyedül. Nagyon sokszor jutnak eszembe rossz emlékek. Amiken szintén agyalok. És néha valamiért úgy érzem hogy olyan boldog vagyok hogy semmi sem tudja elrontani, és pár órával később még is jön valami rossz érzés, és teljesen lehúz. Sokszor úgy érzem teljesen felesleges és menthetetlen minden. Egy pár héttel ezelőtt rengeteg hangulat ingadozásom volt egy napon belül is. Mára már kevesebb. Mitől lehet ez?
2019. máj. 21. 23:01
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!