Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Meleg kiütésre mit javasoltok?

Meleg kiütésre mit javasoltok?

Figyelt kérdés
Iszonyatosan viszket és nagyon ronda :(
2010. júl. 7. 13:00
 1/10 anonim ***** válasza:
Van rá krém, de sajnos csak receptre adják. Ha szerencséd van, a házidoki felírja, ha nem, akkor bőrgyógyász.
2010. júl. 7. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Életmódváltást
2010. júl. 7. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
51%
én a melegeket ököllel szoktam kiütni
2010. júl. 7. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
ruhanélküliséget. Ha levegőzik a bőr, sokat javít az állapotán.
2010. júl. 7. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
nekem is ilyen problémám van, piros kis göbök, viszket is, és kis hólyagok is megjelentek. kentem bepanthennel de az nem használt aztán tegnap bementem a gyógyszertárba és egy homeopátiás készítményt adott a nő, mondta próbáljam ki a neve Halicar kenőcs 25g-os, 1100ft-ba került, napi 2x 3x kell vele bekenni, sztem valamit használt mert kevésbé viszket, remélem el fog múlni, bőrgyógyászatra nem akarok menni mert sokat kell várni na meg lehet csak időpontot adnak, úgyhogy így próbálkozok.
2010. júl. 7. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
és csak az alkaromon van. máshol nem.
2010. júl. 7. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekem gyerekkoromban tele volt melegkiütéssel a hátam a hasam, a karom. TINI TONIC-ot vegyél, naponta kend be többször, főleg fürdés után. Nem kell vattára vagy zsepire rakni, öntsd a kezedbe és úgy kend magadra. 4-5 nap alatt elmúlik. Krémet, hintőport meg ilyeneket ne kenj magadra, mert még rosszabb lesz. Ja és a tusfürdő amit használsz, abban se legyen lanolin vagy mandulaolaj vagy valamilyen olaj, azaz csak ilyen átlátszó tusfürdőket használj, ne krémeseket, vagy használj szappant. Tapasztalatom, hogy ezektől mindig előjönnek a melegkiütések + a melegtől.
2010. júl. 7. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

A tini tonik pattanásra való, amit szárítani kell. Ha melegkiütésre teszed, csípni fogja és sokkal rosszabb lesz az egész. Ha kellően kiszárította, akkor meg sebes.

Első vagyok. Kifejezetetten erre való krémmel azonnal javul, 2 nap múlva elfelejtheted.

De lehet próbálkozni baromságokkal.

2010. júl. 7. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekem bevált ez a baromság.
2010. júl. 7. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Azt hiszem, elmegyek a dokihoz, hátha tud valamit.
2010. júl. 8. 08:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!