Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Kérdésem a következő. Vasárnap...

Gore2 kérdése:

Kérdésem a következő. Vasárnap voltam a széchenyi fürdőben és azóta elvan dugulva a fülem. Es fáradtnak is érzem magam nagyon. Sokkal tompaban hallok 4 napja tart a fürdő óta. Mivel tudnám ezt megszüntetni? Es mi okozhatta ezt a problemat?

Figyelt kérdés
2019. máj. 23. 18:01
 1/4 anonim ***** válasza:
85%
Az okot csak orvos tudná megmondani.Belefolyhatott a melegvíz,és feloldotta fűl zsirt ami nem jött ki.
2019. máj. 23. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem a fülzsír nem jött ki, hanem a víz, ami belekerült a füledbe. Érdemes lenne minél előbb elmenni fül-orr-gégészhez, hogy megnézze, mert begyulladhat, és akkor nagyon fog fájni. Ha elmész, vagy kimossák, és akkor egyből kidugul, vagy ha már kezdődő gyulladásban van, akkor tesz bele valami kenőcsöt.
2019. máj. 23. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
75%
Víz ment a füledbe, még ma menj el fülészetre.
2019. máj. 24. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.patikába vettem spray fülre. Lekezeltem és sokkal jobb.Visszajött a hallásom normálisan. Még minimalisan érzem a dugulast.ma még lekezelem.de már normalisan hallom a hangokat.
2019. máj. 24. 09:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!