Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitől remegek folyton?

Mitől remegek folyton?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Nagyon el vagyok keseredve...:( nem tudom,mi lehet velem..egy hónapja vettem észre,hogy sokszor az izmaim rángatóznak maguktól..de nem egy pontban mindig más helyen de ezek csak egy másodpercesek tehát érzek egy tikkelést és elmúlik az adott izomzatban még volt,hogy a szememmel is láttam...volt,hogy hosszabb ideig tartott,de az ritkán..nem egész nap érzem ..de mindennap érzek ilyet nem is tudom,mihez hasonlítani tudom,hogy izomnál van ez és hát mintha hirtelen ott végig futna valami nem tudom...nem akadályoz semmiben csak,hogy ezek mitől lehetnek ..mással is van ilyen? annyira már meg vagyok ijedve...:(kérlek segítsetek mi ez..



2019. máj. 23. 21:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem az ideg ráng inkább? Kezdetnek próbáld ki, hogy szedsz Magnéziumot, Kalciumot esetleg B-vitamin komplexet.
2019. máj. 23. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
rendben megpróbálom...egyébként fogalmam sincs...de volt,hogy még szemmel is láttam ahogy remegett abszolút nem fáj csak nem tudom mi ez ...:s fiatal vagyok még..olvastam a parkinson kór az fiatalon is kialakulhat nincs korhoz kötve és nagyon félek,hogy az lesz a problémám..
2019. máj. 23. 21:48
 3/3 anonim ***** válasza:
Ne legyél már hipochonder.. kezd el azt amit az első javasolt és ne figyelj rá.
2019. máj. 24. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!