Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Az MR tényleg ennyire hangos?

Az MR tényleg ennyire hangos?

Figyelt kérdés
Lesz MR vizsgálatom, és nagyon tartok tőle. Olyan dolgokat lehet olvasni a neten, hogy annyira hangos, hogy halláskárosodást tud okozni. Ez tényleg így van? Mik a tapasztalatok? A válaszokat előre is köszönöm!

2019. máj. 23. 23:20
 1/3 anonim válasza:

Van olyan fajtája is ami olyan mint egy kapu, nem csak az alagútszerű, de azt hiszem kevés kórházé ilyen az országban

De túlélhető, próbálj meg ellazulni közben.

2019. máj. 23. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Dehogyis! Nekem volt koponya MR-em. Abszolút kibírható, viszont ha nem szereted a géphangokat akkor zavaró kissé ijesztő lehet de nem vészes.
2019. máj. 23. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Pár ilyenen már túl vagyok .Olyan mint egy hangos kovács műhely .Van mikor olyan,mintha egy zene számot kopognának le,olyan ütemes .Én inkább jót pihentem ezalatt.

Hamarosan újból megyek koponya vizsgálatra .

Hallás károsodást azért nem okoz .

2019. máj. 24. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!