Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Volt más is ugy, hogy megakart...

Volt más is ugy, hogy megakart hallni csak fél?

Figyelt kérdés
2019. máj. 26. 09:56
 1/6 anonim ***** válasza:
MetaCastiel (videós), valamelyikvideójában bővebben beszél erről.
2019. máj. 26. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
*valamelyik videójában
2019. máj. 26. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Én leginkább úgy fogalmaznám meg az érzést, hogy nem akarok meghalni, csak nem akarok élni. Bántani nem tudnám magam, se a családomat azzal, hogy teszek magammal valamit, de ha meg sem születtem volna, vagy egyszerűen csak megszűnnék létezni, mondjuk nem ébrednék fel egyszer, az nem lenne ellenemre.

Sose fogok csinálni magammal semmit, tudom, ismerem magam. Így fogom végigélni az életem, amíg meg nem murdelek valami természetes ok miatt, és addig szenvedek. Járok szakihoz, nem segít, semmi nem segít.

2019. máj. 26. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
#3-as tökéletesen leirtál mindent! Èn is pontosan így érzek. Ennek mindig alapos oka van,nem hülyeségből érzi így az ember sajnos :(
2019. máj. 26. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Volt már olyan, hogy meg akartam halni, gyászreakció részeként. De képtelen voltam megtenni, valami visszatartott.
2019. máj. 26. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Igen
2019. jún. 15. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!