Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogy puskázzak úgy hogy a...

Hogy puskázzak úgy hogy a tanár ne vegye észre?

Figyelt kérdés

2019. máj. 26. 20:11
 1/4 anonim ***** válasza:
23%

A legbiztosabb puska minden esetben az, ha tanulsz. A tudásod senki nem veheti el tőled, a tanulásod meg csak rajtad áll.


Ha pedig nem tanultál, mert bármi más fontos volt, vagy épp más okból, akkor vállald fel inkább. A helyedben nem puskáznék...

2019. máj. 26. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem otthon írj vagy 20 különféle puskát. Mire eljön a dolgozat ideje, már használnod sem kell, mert tudni fogod.
2019. máj. 26. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Ügyesen


Ha lány vagy menj szoknyában és rögzitsd a combodra, ha látni akarja van e ott valami mondhatod hogy szexuális zaklatás

Egyébként számologépbe, ruhaújba lehet dugdosni kis feciket

Lehet ragtapaszra is, én a bőrömre is szoktam két ujj közé, meg ha van olyan ceeuzád aminek sima fa a boritása akkor arra is írhatsz, körömlakk, vizes üvegnek a cimkéje mögé rejve meg haosnlók légy kreativ

2019. máj. 26. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a hasznos válaszokat
2019. máj. 28. 12:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!