Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan lehetnék erősebb...

Hogyan lehetnék erősebb fizikailag? 18/L

Figyelt kérdés
18 éves lány vagyok, 6 éves korom óta hosszútávfutó atléta. 174 cm magas vagyok és 60-61 kg, ami lehet hogy nem tűnik kevésnek, de alkatra elég vékony vagyok, azért van rajtam izom, de nem túl sok, inkább a csontjaim nagyok, de olyan 53kg-nál nem szoktak többnek nézni. Már egy éve járok heti 3-4 alkalommal konditerembe is a napi 6-7 km futás mellett, de a súlyokat, amikkel edzettem, még fokozatosan sem tudtam emelni.Aránylag sokat eszem, fehérjét is, és elkényeztetett "mai fiatal" sem vagyok, mielőtt valaki ezt kezdené, kiskorom óta sokat dolgozom kerti munkát, meg építkezéseknél is, de ezektől sem lettem jobban terhelhető. Hogyan lehetnék erősebb? nem egy tonna izmot felszedni akarok, vagy hízni, csak erősödni, mert annyira gyenge vagyok, hogy mondjuk szkanderben simán lenyomnak a 12 éves fiúk vagy a 15 éves lányok, és mondjuk a múltkor a futár hozott egy 20 kg-os csomagot és mikor a kezembe adta összerogytam.

2019. máj. 28. 08:56
 1/5 anonim ***** válasza:
A konditeremben nem segítenek?
2019. máj. 28. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekem a 20kg-os csomag nem okoz gondot. 168cm, 54kg 22/N

Egyébként guggolj súlyokkal jó állóképességet ad és erősít.

2019. máj. 28. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

1. A sulis kondiba járok, ott mindenki egyedül edz, az a baj hogy ahol lehet tanacsot kerni oda baromi draga a jegy

2. Köszönöm, tudtam hogy a nők nagy része erősebb nálam

2019. máj. 28. 11:40
 4/5 anonim ***** válasza:
Főleg hogy megírtad hogy fiú vagy :D
2019. máj. 28. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
3as mi? Ki a fiú?
2019. máj. 28. 16:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!