Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szerintetek van valami baj velem?

Szerintetek van valami baj velem?

Figyelt kérdés
Olyan fiú vagyok hogy tudok beszélni de egyáltalán nem szeretek kezdeményezni beszélgetést és amúgy a barátaimmal sokat beszélgetek de ha nem lennének én otthon pl el tudnék lenni egy csomó időt egyedül. Meg elég komoly vagyok de nem ilyen önbizalom hiányos hanem számomra nagyon gyerekes hogy mások ott röhömpölnek még nem tudom mit csinálnak. Többször is mondták hogy túl komoly vagyok. Meg a szüleim is mondták hogy kellene beszélnem lányokkal de én egyáltalán nem vagyok képes arra hogy beszéljek csak úgy random valami lánnyal.

2019. máj. 28. 22:47
 1/1 anonim ***** válasza:
Nincs semmi baj veled, esetleg próbálkozz interneten ha félénk vagy leglább ott beszéhetsz vele aztán ha találkoznátok már könnyebb. Még nem találtál olyat aki annyira érdekelne gondolom különben biztos hozzá szoltál volna meg nem mintha ezek az egy hónapos tini kapcsolatok jobbak lennének.
2019. máj. 28. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!