Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért érzek fájdalmat az...

Miért érzek fájdalmat az ereimben, mi baj lehet az ereimmel?

Figyelt kérdés

Olyan, mintha a karjaimat és a lábaimat teleszúrta volna tűkkel egy kezdő, vérvételes nővérke, aki össze-vissza sérti a páciensek vénáit a művelet közben. Emellett olyan, mintha túl szűk lenne a belsejük, a vér pedig túlságosan sűrű bennük, és túlságosan gyorsan áramlik. Néha az érzés átterjed a nyakamra és a mellkasomra is. A végtagjaim be vannak dagadva, és vörösek, elviselhetetlenül melegnek érzem őket belülről, Szédülök. Az előbb leültem a földre, és hosszú percekbe telt, mire fel tudtam állni, mert annyira bedagadt a vádlim, hogy amikor először guggolásba helyezkedve fel akartam egyenesedni, akkor úgy nekifeszült a felső lábszáramnak, hogy képtelen voltam mozdulni a nyomástól. Lépkedni tudok valamennyire, de közben nem érzem a lábaimat, a kezeimet is alig érzem.


Megj: Van egy betegségem, ami abnormálisan laza kötőszövetekkel jár.



2019. máj. 29. 03:52
 1/3 anonim ***** válasza:
Van egy betegséged, tehát van egy orvosod. Ő mit mond?
2019. máj. 29. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Amerikában van most, nem elérhető egy darabig, és csak ő foglalkozik vele.
2019. máj. 29. 11:04
 3/3 anonim ***** válasza:
Annyira azért elérhető, mint mi itt...
2019. máj. 29. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!