Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A nyakamon hátul, azaz a...

A nyakamon hátul, azaz a tarkótájékon egy pici csomót tapintottam, lehet hogy rákos daganat?

Figyelt kérdés
El kéne mennem egy sebészhez,tudom, de félek. volt már esetleg valakinek hasonló panasza, megosztaná velem, hogy mi történik,mi lehet az oka, vagy mi volt az?
2010. júl. 7. 18:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem kell egyből a legrosszabbra gondolni, de menj el orvoshoz minél előbb. Jobb biztosat tudni.
2010. júl. 7. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát először háziorvoshoz menj majd el.
2010. júl. 7. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
én 14 éves vagyok és nekem már évek óta ott van egy hasonló és anyumnak is ..ez lehet ha örökletes kérdezzd a szüleidet van-e ilyen nekik ...de nem biztos
2010. júl. 7. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Most hogy mondod, kedves utolsó válaszoló,eszembe jutott valami. Apunak,aki már22 éve nincs köztünk, szintén volt a tarkóján egy "golyó",ő legalábbis azt mondta,viccesen. Soha nem ment vele orvoshoz,a szíve vitte el fiatalon.Lehet,hogy örökletes?
2010. júl. 8. 06:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!