Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Derekfajdalom, hidegrázás,...

Derekfajdalom, hidegrázás, alhasi fájdalom?

Figyelt kérdés
Lány vagyok. Egy hete kb amikor pisilek a végén általában elkezd szúrni. Az első reggeli vizeletemen általában érzem hogy fura szaga van. Felfázásra/hugyuti fertőzésre kaptam gyógyszert ami nem reg fogyott el. Ma iszonyatosan elkezdett fajni A derekam, sehogy nem jo feküdni sem. Néha van mikor kiráz a hideg de lázam eddig nem volt. Alhasi fájdalmam is van, mintha szurkálna. Olyan mint mikor sokszor visszatartjuk a szellentést és utána ez az érzés van. Mitől lehet ez? Nagy a baj? Valakinek volt már ilyen?

2019. máj. 29. 23:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Vese, petefészek - valószínűleg egyszerű gyulladás és antibiotikum kell rá. A gyógyszertől nem javult? Holnap menj vissza a háziorvoshoz és kérdezd meg a véleményét, de szerintem utána nőgyógyászhoz, a másik variáció az urológus.
2019. máj. 30. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Esetleg terhességtől nem lehet? Nem tudok már mire gondolni.. De az nem hiszem hogy ennyire fájna. Alig tudok mozogni. Vettem be fajdalomcsillapitot az segített. De most csak a baloldalon érzem. Nyomásra érzékeny. Ha nagy levegőt veszek beleszúr
2019. máj. 30. 21:06
 3/4 anonim ***** válasza:
A terhesség nem indokol ilyen tüneteket. Holnap orvos. Nem értem, hogy mért nem mentél el ma. Ne várd meg a hétvégét, amikor csak ügyelet van. Azt se értem, hogy miért csodálkozol, és miért jut eszedbe előbb a terhesség, mint a betegség, valamilyen gyulladás. Nem gyógyultál ki még az előzőből, valószínűleg nem volt megfelelő a gyógyszer.
2019. máj. 30. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Például petefészek-gyulladás! Ne játsszál vele, sürgős antibiotikumos kezelés kell, mielőtt baj lesz! [link]
2019. máj. 30. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!