Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miértnem tudok idegen helyen...

Miértnem tudok idegen helyen normàlisan wc-zni?

Figyelt kérdés
Sajnos idegen helyen a pisilés csak akkor megy ha nyugalom van nem beszèl senki, nincs kintről bejövő zaj. A nagy wc-s egyeltalàn nem megy. Hiàba kell, egyszerűen nem jön ki pedig kellene. Utánna napokig is kellemetlen a dolog. A nagy dolog otthon is necces csend kell hozzá. Mi lehet a baj?
2019. máj. 30. 10:21
 1/7 anonim ***** válasza:
Az hogy miért van nem tudom de én is így vagyok ezzel. Nekünk az előszoba mellett van a fürdő, és ki hallatszik midnen. Ha jön valaki a tesóimhoz nem tudok pisilni .... ugyan ez ha idegen helyen vagyok pl kulrkoe a körmösömnél már azt hittem bepisilek . Szép igényes szalon de nem tudtam
2019. máj. 30. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Pontosan ugyanez van velem is. De bárhol elmegyek pisilni, csak akkor tudok, ha senki nem vár vagy járkál ott a fülke előtt. A nagy wc-t itthon úgy oldom meg, hogy a családnak mindig szólok, hogy addig maradjanak kint a konyhában vagy ilyesmi és csak úgy megy. Volt már, hogy elutaztam és 5 napig nem tudtam elintézni a nagy dolgot, mert nem volt olyan, hogy senki ne legyen a közelben. Bár nem szoktam gyakran hosszabb időre elutazni, szóval nem is akkora gond, de az már nagyon zavar, hogy a pisilés se megy idegen helyen. Néha már befogom a fülem és úgy próbálok ellazulni. Már nagyon hosszú ideje ez van velem.
2019. máj. 30. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Én is mindig szólok otthon most legyen csend, ne jàrkàljanak csak akkor sikerül.
2019. máj. 30. 12:06
 4/7 anonim ***** válasza:
Gondolom a székleted állagával van alapvetően gondod. Kemény, nehezen jön ki, erőlködni kell. Ez ellen tegyél. Változtass étrendet, minden nap, lehetőleg azonos időben végezd a dolgodat. Igyál sok folyadékot, egyél sok gyümölcsöt.
2019. máj. 30. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mert pszichésen zavar a környezet .
2019. máj. 30. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Székletem állagával a fenti okok vezetnek vissza mert kellene de nem megy idegen helyen. Idegen helyen h mondanam meg h csend legyen mert nekem nagy dolgom van.
2019. máj. 30. 15:06
 7/7 berci2004 válasza:
Orvos látott már?
2019. jún. 5. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!