Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A bélférget ki lehet irtani...

A bélférget ki lehet irtani gyógyszer nélkül?

Figyelt kérdés
Már egy ideje bélférges vagyok sajnos :( Orvoshoz nem merek el menni vele mert nagyon égő és egyszerre két embert hív be nem csak egyedül engem ezért nem merek menni részben :( bármi esetleg van vény nélkül amit ki lehetne váltani ? A fokhagymával meg az a baj hogy az nem öli meg őket :( a neten találtam valami parazic gyógyszert valaki használta már ? attól félek hogy ez valami átverés :( bárki aki tud az segítsen

2019. máj. 31. 10:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

EZt honnan veszed hogy kettőt hív be?

Még a jogsi újításhoz is csak egy ember szokott benn lenni.

De a betegség az nem szégyen, a legtöbb ember nem azért jár orvoshoz mert egészséges.

2019. máj. 31. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Butaságra nincs orvosság. Minél tovább vársz annál tovább szaporodik és több lesz, mert fontosabbnak tartod hogy ne hallja meg egy idegen, hogy bajod van és ezért ne kapj orvosságot.


Odáig eljutottál már mentálisan, hogy minden ember szokott szarni, baszni, a nők mentstruálni, vagy a boltban sem mersz vécépapírt, óvszert, tampont venni, mert vajon mit gondol majd a pénztáros... Ha ezen mégis túlestél, akkor a férges ember sem lesz szenzáció senkinek. De mondok valamit: fogod, és nem mész be valaki mással, mert jogod van hozzá.

2019. máj. 31. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
50%
HA nem akarsz meghalni, akkor sürgősen menj el orvoshoz! Nincs olyan , hogy 2-t hív be, ha mégis, akkor mondd el neki, hogy a te betegséged személyes probléma, szeretnéd másik beteg jelenléte nélkül elmondani a panaszod.
2019. máj. 31. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nem hívhat be kettőt: mit kezd két emberrel? Egymással megtárgyalják a tüneteiket? Ha meg kettőt hívna be- ami teljesen nonszensz - akkor megmondod, hogy te majd csak akkor mész be, mikor a másik kijött. Nem lehet bélférget kiirtani gyógyszer nélkül! Ne a neten vásárolj gyógyszert! Még a végén másokat is megfertőzöl!
2019. máj. 31. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
De igen 2 embert hív be akár hányszor megyek oda nem egyedül hívott be. kettesével hívják be az embereket folyamatosan ezért égő..meg ki hallatszik a váróba amit az orvos mond. Igen ezt én se értem miért nem egyesével főleg ha valaki olyan dologért megy oda ami nem tartozik másra
2019. máj. 31. 13:12
 6/11 anonim ***** válasza:
0%

Egy bevált szer:

10 g szegfűszeg

100 g lenmag

A magokat ledaráljuk és 3 nap reggelente (v. délelőtti órákban) néhány kanálal fogyasztjuk. Akár egyenesen, vagy más ételhez keverve. (nagymamám)

2019. máj. 31. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Attól még te meg tudod tenni, hogy nem mész be, csak amikor a másik kijött. És meg is lehet neki mondani, hogy te egyedül mész be. Mit csinál egyszerre két emberrel? Azt se értem, hogy hallatszik ki, amit mond: nincs becsukva az ajtó? Vagy úgy ordít? Nincs másik orvos a környéken?
2019. máj. 31. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
30%
Nehogy eszedbe jusson szegfűszeggel meg lenmaggal még betegebbé tenni magadat!
2019. máj. 31. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ha tényleg két embert hív be az orvos és kihallatszik a váróba a beszélgetés akkor törvényt sért az adott orvos és érdemes lenne felvenned a kapcsolatot egy betegjogi képviselővel. Ilyet nem tehet, kötelező tisztelnie a betegek méltóságát és titoktartási kötelezettsége van, ami nem valósul meg, ha a fél falu/város hallja, hogy milyen panasszal kerested fel. Amúgy nyugodtan menj el és mondd meg, hogy csak egyedül vagy hajlandó bemenni, egy orvos úgysem tehet semmit, ő nem a tanító néni vagy a rendőr, hogy bármire is kötelezzen pláne, ha ő is jól tudja, hogy törvényt sért.
2019. máj. 31. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Oké köszönöm akkor ezt fogom csinálni szólok neki
2019. máj. 31. 15:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!