Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Milyen szorongásoldo, stresszc...

Milyen szorongásoldo, stresszcsokkento, nyugtato gyogyszereket ajanlatok?

Figyelt kérdés

Elsosorban veny nelkuli erdekelne, valami erosebb fajta.

Ma mar bevettem 5mg rivotrilt de nincs hatasa..nem eloszor használom, regen jo volt, ellazultam tole, most meg még a szedules sincs meg..



2019. jún. 1. 15:53
 1/3 anonim ***** válasza:

A rivotril véletlenül sem vény nélküli gyógyszer... és ha már egy erős vényköteles szerre rászokott a szervezeted nem hiszem, hogy bármelyik vénynélküli jobban hatna. A vény nélküli gyógyszerek nagyon gyengék.


Azért nem hat már a rivotril, mert kialakult a tolerancia a szervezetedben. Ez gyakran előfordul normális/felírt dózisok esetén is. Szerintem egy orvos tudna leginkább segíteni, főleg ha mostanában erősebb tüneteket érzek (elvonási tünetek).


Jobbulást!

2019. jún. 1. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Tudom h nem venynelkuli, feketen szereztem,csak moste gy ideig nem tud szerezni, akitol eddig vettem, es gondoltam veszek patikaban, valamo eroset..orvoshoz nem akarol fordulni
2019. jún. 1. 16:41
 3/3 anonim ***** válasza:
Akkor csináld a hülyeséged.
2019. jún. 4. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!