Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi az, ami bevált nektek...

Mi az, ami bevált nektek depresszió ellen?

Figyelt kérdés
Az utóbbi időben minden összejött, ami csak lehetett negatív értelemben. Érzem hogy magam alatt vagyok, elvesztettem az érdeklődésem a lelkesedésem, egyszerűen nem köt le semmi, csak ürességet érzek. Már régen volt utoljára, de most ismét előjött... Nektek mi segít ilyenkor?
2019. jún. 2. 15:57
 1/7 anonim válasza:
Szia, azt hiszem egy cipőben járunk... Szerintem egy ilyen helyzetben csak az idő tudja eltüntetni a sebeket, elég hatástalanok a jó kívánságok, meg a "ne legyél szomorú" mondás.. Nekem a (szomorú) zene segít túllendülni a mélypontokon, mivel így nem érzem magam annyira egyedül a problémámmal, ez a jobb dalszővegekből kiderül. Rosszabb pillanatokban csak befekszem az ágyba és kisírom magamból, szerintem ez elég sokat segít, utána sokkal jobb lesz hidd el! Kitartást, és remélem hogy minden jóra fog fordulni nálad+találsz valami örömet az életben
2019. jún. 2. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem a pszichológus
2019. jún. 2. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Megértelek, jó pár éve ugyanez volt velem. Saját tapasztalatból írom, ne gubozz be,és inkább vidám zenéket hallgass, járj színesebb ruhákba és keress fel egy pszichiáter dokit. Aki számodra szimpatikus és akinek elmered mondani a problémádat.

Van tb.-s is, nem kell pénz költenek erre ha nincs.

Én mindig is gyógyszer ellenes voltam, de amikor már a halál gondolata foglalkoztat, akkor igenis el kell fogadni a gyógyszereket. Én 7 éve élek antidepresszánsokkal, és azóta sosem voltam magam alatt.Nem nyugtatokat szedek,se Frontin, sem Xanax. Ajánlom, mert ezekkel le fogsz tudni állni, nem vezet megszokáshoz.

2019. jún. 2. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nincs semmi (legalábbis nem jut eszembe) ami most úgy komolyabban kitudna ebből az egészből zökkenteni. Próbálom lefoglalni magam hogy ne legyen rosszabb ez az állapot. Munka ezerrel, hazimunka es minden ami van, de amint végzek érzem hogy a hatalmába kerít ez az érzés, hiába is harcolok ellene... Gyógyszert nem akarok, csak azt hogy újra olyan legyen minden mint korábban, hogy érezhessem a reményt...
2019. jún. 2. 17:56
 5/7 anonim válasza:
Sportolni próbálták már? Menj el kocogni vagy úszni! Nekem rohadt sokat segített, ilyenkor olyan jó "elfutni a problémáim elől" és utána már annyira fáradt leszel (ami nagyon jó érzés edzés után) és már nem lesz energiád a rossz gondolatokhoz. Emellett minden nap aludd ki magad, egyél sok egészséges kaját. Menni foooog;)
2019. jún. 3. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Sportolnék de nincs rá időm, sokat utazom. Egyebként lefáradok rendesen a munkától, hiába ásom bele magam, attól még a gondolatok ugyanúgy jelen vannak.
2019. jún. 4. 17:24
 7/7 anonim válasza:
Szedj antidepresszánst
2019. júl. 24. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!