Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szerintetek milyen hatassal...

Szerintetek milyen hatassal lenne a szervezetemre, ha csak minden masnap aludnek? Hosszu tavon mire szamithatnek?

Figyelt kérdés
Amikor futottam nem olyan regen egy maratont, elotte 2 nappal semmit nem aludtam. Szombaton reggel mennem kellett a buszhoz es a buszon sikerult 2-3 orat aludnom. Estere viszont mar ki voltam purcanva es 9-kor elaludtam (a maraton elotti napon). Este 9kor egyebkent nem szokasom elaludni, ilyen kb. 5 evente 1x van. Jo melyen aludtam vagy reggel 6ig es eddigi legjobb eredmenyemet futottam. Ezert gondolnam, hogy minden masnap eleg lenne pihennem es igy nem kinoznam magam a hulyesegekkel, hogy mar megint fenn vagyok 3-4-ig, stb.,stb. Koszi elore is a valaszokat!

2019. jún. 4. 03:32
 1/1 anonim ***** válasza:
Pár nap alatt kipurcannál garantáltan. Semmi értelme.
2019. jún. 4. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!