Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan vegyem rá magam a napi...

Hogyan vegyem rá magam a napi tornára?

Figyelt kérdés

Súlyos gerincferdülés miatt két éve fűzőt hordok.

Jön a nyáriszünet, egész nap csak heverészni fogok, pedig rendszeresen gyógytornáznom kéne, de az utóbbi pár hónapban úgy érzem, nincs elég erőm csinálni ezt az egészet...


16/L



2019. jún. 6. 20:42
 1/7 anonim ***** válasza:
Én gyorsgyalogolni szoktam ebben a szép nyári időben, inkább este. Ha van kényelmes cipőd, akkor hajrá. Jó levegőn lehetsz (ha nem a belvárosban élsz persze) és úgy gyalogolsz, mintha késésben lennél. Megmozgatja mindenedet.
2019. jún. 6. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Pl. kérj meg valakit a környezetedben, hogy hajtsa be rajtad. És/vagy építsd be a napi rutinodba, lehetőleg valami kellemes tevékenység elé, hogy az legyen a jutalom.
2019. jún. 7. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%

Miben különbözik a gyors gyaloglás a lassútól? :D

Mert azt már 15 éve csinálja.

Ma már minden utcára jut valaki, aki egészség megőrzés céljából foglalkozásokat tart.

És mind kíméletes tornát ígér. :D

Ami segít: guggolás, csípőnyujtás, 90 90 sitting, snatch, vagyis a földről fej fölé emelés. Fitnesz teremben ellipszis trainer, mert rákényszerít a szimmetrikus gyaloglásra. Minden tükör előtt.

2019. jún. 8. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
tudatosítsd hogy napi 20 perc az szinte semmi az egész napos fetrengéshez képest, én is így veszem rá magam a 40 perces kocogáshoz pedig utálom én is
2019. jún. 8. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ez a tesitanáros fuss, fuss teljesen értelmetlen.

Az emberek 99.999%-a azt se tudja, hogy kell kocogni szabályosan

2019. jún. 8. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

A gyors gyaloglás jó ötlet szerintem.

Mostanában naponta táncolok fél órát, amikor senki sem lát.

2019. jún. 17. 16:29
 7/7 anonim válasza:

Mindenképp tornázz,nehogy ,,eldurvuljon" a helyzet és műteni kelljen.


Nem jársz úszni?

Szüleid nem mondják,hogy tornázz?

2019. jún. 20. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!