Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Melyik a legjobb izzadásgátló...

Melyik a legjobb izzadásgátló dezodor?

Figyelt kérdés

Melyik az a dezodor, ami használata után garantáltan nem fogok izzadni?

Kipróbáltam már párat (drágábbat-olcsóbbat), de eddig nem nagyon segített egyik sem. Most levendulás hintőporral próbálkozom, egy kicsit jobb, de még nem az igazi.



2019. jún. 7. 11:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Therme 5 day antitranspirant-ot hasznalok, bar nem tudom, Magyarorszagon kaphato e. Ezt zuhanyozas utan kell hasznalni, 5 napig hatasos
2019. jún. 7. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Használj olyan dezodort amit rá kell kenni, most nem tudom mi a neve, a lényeg ne a sprayt használd.

De arra készülj fel hogy eltömítheti a pórusaidat, ami elég szívás. Szóval eleinte csak módjával.

2019. jún. 7. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Vannak ilyen zero wastelő FB-barinőim, ők mindenféle házi dezodort gyártanak (vagy természetes alapút vesznek manufaktúrából, most nem tudom) de állandó témájuk. Következőnek szerintem én is ezzel fogok próbálkozni ha a mostani elfogy de konkrétumot még nem tudok, de elvileg minden szempontól jól teljesítenek (hatás, ár, nincs benne aluminium stb).
2019. jún. 7. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A túlzott izzadás okát kellene megtalálni. Nem lehet, hogy valami hormonproblémád van?
2019. jún. 7. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Izzadás gátló dezodorok a világon nincsenek,csak nagyon jó szag közömbösítők .

Ahogy a ráknak sem találják a tökéletes ellen szerét ,csak rész eredmények vannak .

2019. jún. 7. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!