Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A hajbeültetés fáj?

A hajbeültetés fáj?

Figyelt kérdés
Hajbeültetést tervezek nagyon félek, elaltatnak és meg csinálják utána fáj? Ügye olyan piros pöttyös lesz fejbőr ahova tették az nagyon fog látszani? Fájdalmas hogy rá teszik?

2019. jún. 7. 18:35
 1/5 anonim ***** válasza:
36%
Nem értek hozzá, de biztos vagyok benne, hogy adnak helyi érzéstelenítő injekciót, mivel ébrenlét alatt végzik a beültetést és nem altatásban, a páciensnek meg nem szabad mozgatnia a fejét jözben.
2019. jún. 7. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
78%

Kb 8-10 órás beavatkozás, tehát nem altatnak, helyi érzéstelenítésben végzik. Nem vészes a fájdalom, maximum amíg az érzéstelenítőt adják be. Utána a gyógyulási időszakban kb olyan mint egy horzsolás.

Egyébként igen, elég sokáig feltűnő a dolog (kb 2 hét) és nem is javasolt nyáron vagy melegben csinálni, mert sebfelület keletkezik és az átültetett hajhagyma elég kényes dolog, így nem érheti nap, ne izzadhatsz meg stb, mert különben nem ér semmit a beültetés, csak kipotyog amit betettek.

2019. jún. 7. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
30%
Előtte úgyis konzultálnod kell az orvosokkal, akik részletesen el fognak magyarázni mindent. Annó én is akartam hajbeültetést, de amikor elmondták, hogy a legtöbb esetben a beültetést pár évente meg kell ismételni, inkább nem vállaltam :)
2019. jún. 7. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
83%
LoL utolsó, téged jól leráztak vagy csak rossz orvost fogtál ki :D Ez nem szilikonmell, hogy cserélgetni kelljen, meg ismételni a műtétet (bár még azt is ráér 15-20 évente ha nem gagyi vackot tesznek be).
2019. jún. 7. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Az egész folyamatban a rengeteg tűszúrás fáj, mikor elkezdik be lidocainozni, kb. méhecske csípések tömkelege, a halántéknál, pedig olyan mint ha darázsszúrások lennének a tűszúrások.

Az első 3 nap az nagyon gáz, rá nem lehet ráfeküdni, be nem lehet kötni, fiziológiás sóoldattal kell fújkálni 2 óránként

2019. jún. 7. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!