Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Anyám megfog hallni a rákban?

Anyám megfog hallni a rákban?

Figyelt kérdés

Egy orvos sem mond soha semmit. Míg is,erőseimnél mindíg elmondták az esélyeket s h mennyi ideje van stb.

Anyunak 2 daganata volt a bal mellében. 3-4 cm-esek.

Túl van a kemón s a műtéten.

de most a vizsgálatokon derült ki h a 8. gerinc csigojáján 2cm-es és a lapockáján 1.5 cm-es daganat van. vagyis áttétes.

örülhetünk h nem a csontban van hanem csak rajta. örülhetünk h nem szervekben van.


kalcium stb. még néhány kemo stb.



a mellén lévő daganat a felére csökkent...levágták stb.

de a fele miért került a csontjára?

a kemo nem is tünteti el a rákot? ojan mintha csak szétbombázták volna?



ha a csontjáról lévök csak a felére csökkennek akkor máshova kerül a daganat többi része?


ha szervre megy akkor meghal?


így is meghallhat ha a csontján van?


miért nem mond soha senki semmit?



2019. jún. 7. 20:28
 1/6 anonim ***** válasza:
63%
Kedves kérdező erre a kérdésre ne itt keresd a választ. Vagy anyukád kezelőorvosait kérdezd, vagy a háziorvosodat.
2019. jún. 7. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az áttét mindig rossz hír; de jó, hogy kisebbek lettek. Még van esély, de biztosat az orvos sem tud.
2019. jún. 8. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
hát pont ez az h semmijen orvos nem mond semmit. háziorvosomat többször kérdeztem erről. nem mond semmit.
2019. jún. 8. 19:33
 4/6 A kérdező kommentje:

amúgy nagoyn unom...unom azt h ha más rákos beteg akkor kegyetlen nagy figyelmet adnak neki és segítik. míg az én anyámnak senki sem segít. se rokon,se ismerős stb.


egéész életemen át csak azt hangoztatták h a rák mijen komoly halálos betegség. de amint az én anyám rákos rögtön úgy tesznek mintha egy semmis betegség lenne. mintha csak egy kis nátháról lenne szó.

már a legeleje óta. pedig nagy daganatai voltak. azt állítják h az áttét még kritikusabb. na de semmi sem változik. mindenki ugy tesz mintha nem is lenne semmi baja.

na de az h senki-semmit nem akar normálisan közölni az röhej. csak lepasszolgatnak egy béna szöveggel engem is és anyámat is.

amit itt irogattatok az is csak egy lepasszolás.


inkább véleményeket s tapsztalatokat írna már végre valaki.

na de ha azzal jöttök h nézzek a net után....már rengetegszer utánna néztem. legtöbbje csak kamu gyógyulás vagy haláleset.


semi empátia nincsen az emberekben.


ja ha valaki rasszista akkor azt durván leajnározzák. pedig a rasszizmus csak megkülönböztetést jelent. ha valaki ijen negatív tulajdonságokkal rendelkezik akkor azt lehurrogják és elnyomják és arra kényszerítik h az illető is nyomja el magában vagy változzon meg.


na de mi van akkor ha végre a nem empatikus emberekkel tesznek így????


a gyér válaszok, a lepasszolgatások is ezt támasztják alá. gyakorin is olvasgattam arról h másoknak mijen rákjuk van s mijen kérdéseik vannak. naná h csak paszív lepasszolós válaszokat adnak.


szóval legalább véleményeket írnátok. de inkább hagyjuk. ostobaság van itt is. azért mert a halálos rák mára csak egy kissebb náthával egyenlő.

2019. jún. 8. 20:15
 5/6 anonim ***** válasza:
36%

ez nem így működik hogy ekkor meg akkor meghal

még áttétes mellrákkal is kb. az emberek fele elél 10 évet, vagy akár többet, csak addig szokták követni

ez nem a legveszélyesebb rákfajták közé tartozik.

2019. júl. 20. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Sajnálom, hogy ilyen fiatalon kell ezt megtapasztalnod. Sajnos ha az ember komolyan megbetegszik akkor nem az törtenik amire számítana. Nem kap mindenhonnan odaadó segítséget és együttérzést törődést. Jó hogy te ott vagy anyukádnak. Hogy mik a kilátasai azt neki kéne nagyon határozotten megkérdeznie a kezelőorvosától. Ha nem adnak ekkor sem választ akkor valószínü nem tudják ők sem. Minden rák más, és minden beteg szervezete más. Masképp reagál a kezelésekre. Az a daganat ami kisebb lett. Az kisebb lett! Nem került át a nagyobb része valahova hanem elpusztult. A csontja mellett lévők azóta keletkeztek. Lehet hogy voltak már ott korabban is rakos sejtek csak ilyan picik hogy még nem látszottak. Csak akkor vették észre őket mikor már nagyobbak lettek. Minden ráktípisra más kemót adnak. Nem ugyan azt a koktélt kapja a mellrakos, az agydaganatos, meg a limfómás. Ehhez én sem értel részletesebben. Ha anyukád menthetetlen lenne azt megmondták volna. Ez nyugtasson meg egy kicsit. Én voltam kórhazban rákosok között. Az egyik szobatársam szarkómás volt. Az egy magyon agresszív rák. A labszárcsontjaban jelent meg. Műtét kemó. Aztán pár hónap múlva a tüdejeben. Műtét kemó. Aztán megint pár hónap múlva a tüdejeben újra. Megint műtét és kemó. Ennek 2 éve. Most jól van. 3.havonta jár kontrollra

Negativak a leletei. Neki sem jósolgattak. Mert nem tudták mi lesz. Agresszív rák volt. Kiújult. De legyőzte! Maaik szobatársam mellhártyadaganattal volt. Az gyógyíthatatlan volt. Ahogy kiderült megmondtak neki. Azt nem szokták eltitkolni. Meg is halt szegény pár hónap múlva. Anyukádat kell most erősíteni lelkileg és fizikailag is, hogy le tudja győzni ezt a betegséget. Sok múlik ezen hidd el.

2019. júl. 20. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!