Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Egyéb kérdések

A kérdés

Barna, sötét pöttyök az egyik hónaljamon?

Mi lehet az oka, hogy az egyik hónaljamon, ha pontosabb akarok lenni, akkor inkább kicsit az alatta lévő területen vannak ilyen sötétbarna pöttyeim, foltjaim? Sok kicsi van belőle. Olyan mintha száraz lenne. De nem tudom mi lehet. Nem kosz mielőtt valaki arra gondolna.Nem a napokban jelentkezett, már egy ideje ott van. Esetleg valamilyen bőrbetegség oka, vagy horminális betegség? Tudom nem vagytok orvosok. Csak tapasztalatokat szeretnék kérni. Előre is köszönöm. 20/l

Keress kérdéseket hasonló témákban: bőr, hónalj, barna, sötét, pötty, folt, száraz, betegség, ok

jún. 9. 10:19  Privát üzenet  

A válasz
Sajnos még nem érkezett válasz.

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Sötét & enyhén zöldes a székletem, baj lehet?
Nem tudom, ez terhesség? Április 25 èn jött meg utoljára a menstruációm, május 23-ára vártam a következőt de nem jött meg.25-en csináltam egy tesztet negatív lett.27-en elmentem...
Valamiféle gennyes, gyulladt pattanások jönnek ki borotválás után a hónaljamon meg az oldalamon ez mi lehet?
Barna, sötét fülzsír. Mitől?
A hónaljamon szőkés-vöröses szőrszálak vannak, ha leborotválom megváltozik a színűk, feketék, sötét barnák lesznek?
Mitől lehet sötét piros nem málnalészerű vér a széklet tetején?

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!