Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ez normális? Hányás után...

Ez normális? Hányás után orrdugulás?

Figyelt kérdés
Szóval tegnap éjjel hánytam és az orromon is jött és utána sokáig marta meg teljesen eldugult úgy mint mikor meg vagyok fázva. Persze kifujtam meg minden de ma egész nap fujtam és tök olyan mint mikor náthás vagyok de tudom hogy nem voltam az. tudom hogy undorito de tudni szeretném hogy ez normális e vagy használhatoke rá valami olyan orrsprayt mint megfázáskor vagy csak várjak hogy elmuljon vagy ilyenkor mi a teendö? :D
2019. jún. 9. 20:07
 1/2 anonim ***** válasza:
Nyugodtan használj orrsprayt.
2019. jún. 9. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem tudom van e esetleg otthon bioptron lámpátok ha van akkor lámpázd ha nincs akkor tökéletesen megfelel egy kamilla teás gőzölés. Mivel alapvetően ezek szárítanak lehetne valami olyan orrsprayt választani ami ezt ellensúlyozza. Ha fújod akkor óvatosan, ilyenkor gyakran vérzik.
2019. jún. 9. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!