Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Egyéb kérdések

A kérdés

Pattanások ellen tudtok bevált módszereket?

Keress kérdéseket hasonló témában: pattanás

jún. 12. 13:19  Privát üzenet  

A válaszok
Két köröm?!

A válasz 49%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 42%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont jún. 12. 13:31 Privát üzenet

Elso,persze hagy gyulladjon be meg jobban mi?..

Kerdezo millio csodaszer van ra a neten bar en ezeket sosem hasznaltam,regen nekem a fogkremet ajanlottak hogy kenjem ra aztan majd leszaritja,kinevettem aztan amikor nem volt mar valasztasom kiprobaltam. Csodak csodajara nagyon szep lett a borom. Termeszetesen ez is olyan akar a tobbi krem,nem mindenkinek valik be. Vesziteni valod nincs,talan hasznal neked is

A válasz 47%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 69%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/4Időpont jún. 12. 13:40 Privát üzenet

Teafaolaj

svédcsepp

aloe vera (a növény levelének a végét le kell vágni, kettévágni és a belső felével rárakni a pattanásra)

A válaszíró 66%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/4Időpont jún. 12. 14:08 Privát üzenet
Nekem bőrgyógyász ajánlotta az Akneroxid krémet, habár én vegyes véleményeket olvastam róla nekem bevált. Elég csúnya pattanások vannak a hátamon ott használom, de tényleg óvatosnak kell lenni vele, főleg ha érzékeny a bőröd. Benzol-peroxid van benne ami csökkenti az aknét előidéző baktériumokat, és van egy kis hámlasztó hatása is a krémnek. Nekem egy nap vagy par nap alatt segit, csökkenti a pirosságot és a pattanások méretét is. Amivel vigyázni kell hogy konnyen kiszedi a ruha színét, szóval érdemes megvárni amíg megszárad. Vény nélkül meg tudod venni a gyógyszertárban olyan 2000ft, de eleg sokáig elég mivel vékonyan kell kenni. Van 50 és 100mg-os szerintem elsőnek az 50eset próbáld az gyengébb. Emellett a krém mellett használtam még Garnier Pure Active bőrradírt, ez igazából változó volt, néha segített, néha csak jobban kipattogtam tőle, illetve ami még segített az a citrom volt. Mindennap megittam egy fél citrom levét egy pohár vízzel, ettől kevésbé volt piros a hátam, kevesebb pattanásom jott ki, sokkal szebb lett tőle a bőröm is.

# 4/4Időpont jún. 13. 11:21 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Mi az, ami bevált nektek depresszió ellen?
Tippek örökletes (genetikai) akné ellen?
S O S Székrekedés ellen valami bevált módszer házilag?
Karikás szemek ellen jól bevált ötlet?
Valami jól bevált hajnövesztő érdekelne, hajhullás ellen? Jelenleg még semmilyet nem próbáltam.
Körömgomba ellen milyen gyors, bevált kezelés van?

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!