Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Alkalmassági vizsgálaton...

Alkalmassági vizsgálaton vérvétel?

Figyelt kérdés

Hétfőn mennem kell az orvoshoz alkalmasságit csináltatni és tudom, hogy látás- hallás vizsgálat, vérnyomás, testsúly, testmagasság lesz mérve. Valaki azt mondta hogy lesz vérvétel valaki azt mondja, hogy nem. Mi alapján működik?


(Látni nem látok rendesen már kaptam is szemészetre időpontot.

Az iskolában a vérnyomásom sem volt rendben avval még nem tudtam elmenni orvoshoz.)


Akkor azonnal le is veszik a vért?


(Közben megvagyok hívva egy bulira vasárnap és nem tudom, hogy bevállaljam-e.. (Alapjáraton nincs is sok kedvem de számítanak rám..) Nem akarom, hogy az alkohol kicsit is befolyásolja az eredményt mert abból csak bajom lesz)



2019. jún. 12. 14:43
 1/4 anonim ***** válasza:

Itt nincs vérvétel .

Az üzemorvosi rendelő nem labor .

2019. jún. 12. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem valószínű, ha mégis, akkor inkább beutalót adnak és akkor mész, amikor időpontot kapsz. Nálunk pár hetet várni kell. Nyugodtan bulizz :-) Esetleg a sóspereccel bánj csínján, mert az meglátszhat a vérnyomásodon.
2019. jún. 12. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Tőlem megkérdezték, hogy akarok-e menni, mert már rég voltam. Igent mondtam, de szerintem ha nemet mondok, az se lett baj, különben minek kérdezték volna meg.
2019. jún. 12. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors választ mindenkinek.! 😊

Oh nem csak a sóspereccel kell vigyáznom, hanem mindennel.

(Laktóz és glutén allergiám biztos hogy van még most fog ki derült a tojás allergia eredménye)

2019. jún. 12. 23:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!