Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Túl hamar kiázik a bőröm a...

Túl hamar kiázik a bőröm a víztől. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Kb. egy héttel ezelőtt vettem észre, hogy egy 10 perces hajmosás után a szokottnál jobban kiáztak az ujjaim és a tenyerem. Akkor nem foglalkoztam vele, viszont utána zuhanyzásnál szintén jelentkezett a tünet már kb 5 perc után.

Egy 15 perces mosogatásnál a kezem pedig már olyan szinten kiázott, mintha 2 órán át áztattam volna a vízben és már fájt ha összecsuktam a tenyeremet.


Eddig még soha nem volt ilyen problémám.

Nem történt az életemben semmi változás, nem iszom se sokkal kevesebbet, se sokkal többet. És nem tudok róla, hogy tettem volna olyat, ami ezt kiválthatta volna.


Mitől ázhat ki ennyire gyorsan a kezem, és mit lehet rá szedni, hogy elmúljon?

18/l



#víz #probléma #kéz #ázás #kéz kiázása
2019. jún. 14. 19:59
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
Semmit. Nem kell mindenen problémázni
2019. jún. 14. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Túl vékony rajta a zsír réteg. Hidratáld! Kézkrémmel például
2019. jún. 14. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Régebben is hidratáltam a kezemet és most is krémezem amikor tudom, de én azt látom, hogy nem segít és nem változik a helyzet.

Nem lehet esetleg valami más oka? (Valami vitaminhiány vagy hasonló)

2019. jún. 22. 14:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!