Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért érzem úgy mintha lenne...

Miért érzem úgy mintha lenne valami bogár rajtam és milyen orvoshoz lehet ezzel fordulni?

Figyelt kérdés

Minden testrészemen előfordul,de 90%-ban csak a lábamon. Mintha a szőrt megmozgatná,megbirizgálná valami.

Már vagy negyedik éve van ez..kezdek belebolondulni.

Nem tudom jól érezni magam,megkeseríti az életem ez a sok bőr hülyeség.

3 naponta nagytakarítok,hogy ne legyen semmi,de hát nem ezen múlik. A lábaim amúgy is már totálkárok,még tavasszal kérdeztem egyet,hogy mik lehetnek a piros kiütések és elvileg allergia,na azok se múltak még el,ekcémám is van,bár azzal már megtanultam együtt élni,és ez a birizgálós érzés..Hát elviselhetetlen már.

Úgy olvastam,hogy ez valami pszichés dolog lehet,de akkor nekem miért csak nyáron van ez? Máskor sose fordul elő.

Még megjegyezném azt,hogy mindig is nagyon fosós voltam minden rovartól és irtózok tőlük,már ha meglátok 1 db hangyát vagy legyet is,elkezdek viszketni.. Mintha már a tudatalattim egyből azt képzelné el,hogy rajtam van.

Már nagyon véget szeretnék vetni ennek. Nem tudom,hogy ettől a bogár fóbiától van,vagy a másik opció.


2019. jún. 17. 00:31
 1/4 anonim ***** válasza:
ekbom betegség... talán... pszichiáter foglalkozik vele.
2019. jún. 17. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem találtak parazitát a testedbe? Néha ezek szoktak ilyen hatást kelteni a bőrben.
2019. jún. 17. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Hát még nem jutottam el odáig,hogy valaki találjon.

De nem hiszem mert mondom,csak nyáron van ez és akkor se minden nap(szerencsére..)

És nagyrészben a lábamon ahol van szőr. Kíváncsi lennék ha zéróra leborotválnám éreznék-e ugyanígy ilyeneket.

2019. jún. 17. 16:23
 4/4 anonim ***** válasza:
Lehet viszérre utaló jel is. Vagy motorikus idegi hiba ugyanis minden egyes szőrszáladhoz tartozik egy kis izom aki felállítja a szőrt vagy elfekteti pl: libabőr
2019. jún. 17. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!