Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Labszag esetén kihez fordulhat...

Labszag esetén kihez fordulhatok? Tippek ellene?

Figyelt kérdés

20 évig nem volt ilyen problémám, most ebben az évben nagyon csúnya a talpam, mintha fel lenne ázva és egy-két helyen lejött volna a bőr. Nagyon izzadós volt mindig, de eddig nem volt se szaga, se ilyen baja. Lehet valami gomba? Ha papucsban vagyok, akkor nem feheredik ki, azonban úgy is van egy nem kellemes szaga. De cipőben, izzadva elég kellemetlen. A cipő és zokni elég jó minőségű. Eddig is ezeket hordtam.


Első lépésnek háziorvos?

Megyek a közeljövőben bőrgyógyászhoz is, ő tud segíteni? Esetleg vény nélküli készítményt ajánlanátok?


A talpam úgy képzeljétek el akar 30 percnyi cipő-zoknitól, hogy fehér a lábujjak alja, a kis párnák is alatta, a talpam közepe egy foltban is, mikor nem fehér akkor szárazon rózsaszín


2019. jún. 19. 19:52
 1/2 anonim válasza:
Szerintem a háziorvosnak kéne először látnia . Utána szerintem a bőrgyógyászatra menj vagy a Ortopédiára. Remélem segítettem :)
2019. jún. 19. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Valószínűleg gomba, és nyilván a bőrgyógyász tud segíteni. De addig is vehetsz a patikában bőrgomba elleni krémet plusz hintőport, ami az izzadságot felszívja. Ecetes vízben is áztathatod, ami mikróbaölő és szagtalanít.
2019. jún. 19. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!