Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Fájó csípő, érdemes lenne...

Fájó csípő, érdemes lenne megnézetni egy orvossal?

Figyelt kérdés

Eddig is fájt a csípőm ha pl.sokat sétáltam(de elviselhető volt) ,mióta meglöktek és valahogy megrándult a csípőm (3 napig nem tudtam normálisan mozgatni, leülni is elég nehézkes volt, meg az ilyen alap feladatok) azóta még jobban fáj és már nem kell olyan sok séta hogy elkezdjen fájni, és adddig fajulni a dolog hogy valahogy meg kell állnom és pihenni (leülni, mar ha tudok vagy csak nyújtott lábbal) mert ha nem teszem annyira elviselhetetlen lesz a fájdalom hogy szinte már a sírás kerülget.

Mostanában ha fekszem akkor is érzem hogy fáj meg átsugároz a combomra.

Meg mindig kattog, recseg, ropog és akkorákat hogy olyan mint ha valami ketté tört volna(nagyon félelmetes).

Már gondolkozom hogy elmegyek orvoshoz vele, de hát olyan vagyok hogy csak akkor megyek ha visznek, egyáltalán nem szeretek orvoshoz járkálni.

18/L



#csípő #csípő fájdalom #csípő ízület
2019. jún. 21. 20:00
 1/2 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem oda írni hogy csak a jobb oldalon fáj
2019. jún. 21. 20:05
 2/2 anonim ***** válasza:
Keress egy üggyes hozzáértő csontkovácsot.
2019. jún. 21. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!