Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ráment a fülemre a nátha,...

Ráment a fülemre a nátha, mennyire lehet komoly? (részletek lent)

Figyelt kérdés
Volt egy erősebb torokgyulladásom. Már jobban vagyok, a testhőmérsékletem visszaállt, közérzetem is jó. Egyedül a torkom van még begyulladva, elég sokat köhögök és néha jön fel egy kis sárgás színű váladék is a torkomból. A gondom az hogy ráment a fülemre is a dolog. Nem komoly, igazából csak köhögésnél fáj a dobhártyámon túl. Házi orvos most nem rendel hétvégén, ügyeletre nem akarok ezzel menni... a kérdésem az, hogy mennyire lehet komoly baj egy ilyenből? Mert olvastam a neten, hogy meg lehet tőle süketülni meg minden... esetleg házi praktikák, amik biztosan nem ártanak?

2019. jún. 21. 22:08
 1/2 A kérdező kommentje:
Kórházban sincs hétvégén szakrendelés.
2019. jún. 21. 22:10
 2/2 anonim ***** válasza:
A sárgás trutyi bakteriális fertőzést jelez. Lehet kellene egy kis antibiotikum nem vagyok e partján de a füledre menve ez nem játék. Próbáld kimelegíteni akkor zokniba só ezt mikrózni kell vagy felmelegíteni es rátenni. Fájdalomcsillapító/gyulladáscsökkentő és ha rosszabbodik akkor sajnos ügyelet.
2019. jún. 21. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!