Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nagy a baj, vagy sem?

Nagy a baj, vagy sem?

Figyelt kérdés

Sziasztok

Ev elején sztk-s bőrgyógyász észrevett egy korai stadiumu melanomat a labamon, sürgősségi beutalót adott egy sebészetre. Azt mondta, hogy a hátamon is van (a végtag rosszindulatú melanomája, beleértve a csípőt is-ez van a leletemben). A sebész levette a labamon levőt, de a hatamhoz hozza se nyúlt, meg se nezte. Ezután a Semmelweis borklinikan is megnezettettem az anyajegyeimet, ahol a hátamon levore semmi kulonoset nem mondtak, es az ott kapott leletemből ki is törölték a csípős részt is.

Most külföldön dolgozom, csak télen megyek haza, a kérdésem arra irányulna,hogy van e félnivalóm, vagy sem, a hátamon levő anyajegy miatt? Köszönöm a válaszokat előre is.



2019. jún. 22. 19:51
 1/3 anonim ***** válasza:

Ezt a neten keresztül hogy tudná bárki is megállapítani????

Egy szakorvost kell megkérdezni, ha két orvos szerint nem gond, akkor valószínüleg ök jobban el tudják dönteni, mint ismeretlen, nem hozzáértö emberek anélkül, hogy látnák, illetve megvizsgálnák az adott anyajegyet.

2019. jún. 22. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én kikérném más orvosok véleményét is minél hamarabb!!
2019. jún. 23. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Leszedettem közben magán sebészeten, jobb félni mint megijedni alapon, negatív lett a lelet.
2019. aug. 4. 14:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!