Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi lehet ez? Szóval már 1-2...

Mi lehet ez? Szóval már 1-2 napja kijöttek rajtam nagy piros foltok. Először azt hittük szúnyog csípés, de tettünk be riasztót és mégis jelentkeznek ezek a foltok. Jelenleg kb.20 db van rajtam. Nagyon viszketnek.

Figyelt kérdés
Az arcom is eléggé feldagadt és kisebb hőemelkedéseim is vannak.Gondoltunk allergiára de többször is voltunk már allergia vizsgálaton és "elvileg" nem vagyok allergiás semmire.Ha valakinek eszébe jut valami, légyszi segítsen. Csak kedden tudok elmenni a házi orvosomhoz és addig szeretnék valamit tudni.

2019. jún. 23. 14:04
 1/4 anonim ***** válasza:

Pók csípés?


Napallergia?

2019. jún. 23. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem voltak ilyenek, hosszas orvoshoz járás után derült ki, hogy ágyi poloska csipkedett össze hónapokig. Keress rá a tünetekre és képekre a neten, hasonlítsd össze a kiütéseiddel.
2019. jún. 23. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Lehet ez rózsa himlő is ..Orvoshoz 2 en menjetek,a kisérőd menjen be a dokihoz,mondja el a problémát .

A doki kijön megnézni,mert ez fertőző betegség is lehet,nem szabad menni a többi beteg közé .Ezzel nem lehet várni .

2019. jún. 23. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem még mindig lehet szúnyog is, a riasztok most nem érnek olyan sokat. Rajtam rögtön miután lefújom magam szúnyog riasztóval is ott ül vagy öt. Nem zavarja öket semmi
2019. jún. 23. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!