Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi a franctól beszél állandóan...

Mi a franctól beszél állandóan a hasam? Hogy szüntessem meg a puffadást?

Figyelt kérdés
A problémám egyszerűnek tűnik, de nehéz rá megoldást találnom. Sovány, 50 kg körüli vagyok, bármit és bárhogyan eszem, a levegő szaladgál a beleimben, és közben rendesen ki is adja a hangot. Irtó kínos tud lenni bizonyos helyzetekben, nagyon kellemetlen. Mozgok is, espumisant is szedtem, és semmi. Ételérzékenységem sincs elvileg, vérkép jó. Hogy tudom megszüntetni??!

2019. jún. 26. 19:11
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem is pont ez van egy egyes helyzetekben tényleg nagyon ciki.

Én egy kicsit kevés vizet iszok lehet, hogy ez áll mögötte, de bárhol olvasom nem találok rá semmilyen választ :/

Én 53 kiló vagyok

2019. jún. 26. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia, nekem akkor szokott ilyen lenni, amikor zabkásával kezdem a napot. iszonyat hangeffektek vannak már délelőtt. rendesen kis robbanások a hasamban.:/ bab és lencse után természetes, de rám a zab is ilyen hatással van.

Még a tej jutott eszembe, esetleg nem vagy rá érzékeny?

2019. jún. 26. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Bocsánat, most látom h írtad h nincs ételérzékenységed. Ettől függetlenül 1-1 mindennapi ételed-italod átmeneti kiiktatásával rá tudsz csekkolni, mi puffaszt állandóan.

Még azt szokták mondani, aki gyorsan eszik, az sok levegőt nyel, de gondolom nálad nem ez lehet.

2019. jún. 26. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Egész életemben sietve ettem, nem rágtam meg jól. Aztán az utóbbi időben nagyon odafigyeltem erre, és akkor is. Tejet valóban nem bírom, nem is iszom.

Igen, nálam is valódi kis robbanások vannak a hasamban, ami egy csendes, de emberekkel teli környezetben nem egyszer okozott pirulást.

Volt hogy egész nap nem ettem semmit és akkor is ez volt. Már nagyon bosszant!

2019. jún. 27. 10:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!