Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Napjában többször is tusolok...

Napjában többször is tusolok nagyon izzadós vagyok, de hiába tusolok fürdés utan is érzem magamon az izzadság szagot van valakinek valamk tippje mivel lehetne enyhiteni az izzadást vagy a szagot? Nivea deot sprayt hasznáok amug.25 (L)

Figyelt kérdés
2019. jún. 28. 06:59
 1/2 anonim ***** válasza:
Próbáld ki, hogy talkumot (hintőport) is használsz a dezodor előtt.
2019. jún. 28. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Használj testradírt, illetve szőrteleníts. Ha nagyon izzadós vagy, akkor gyógyszertárban tudsz venni Solutio antisudorica nevű szert. Ezt esténként lefekvés előtt használd tiszta, ép(nem frissen borotvált!!) bőrfelületen. Elvileg néhány alkalom után már nem is kell majd minden nap használnod.


Egyébként tudom ajánlani az ipl szőrtelenítést, mert amíg borotváltam a hónaljam addig úgy éreztem, hogy jobban izzadok, mert gondolom irritálta a bőrőm a sok borotválás.

2019. jún. 28. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!