Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért nem veszek levegőt,...

Miért nem veszek levegőt, mikor elalszom?

Figyelt kérdés
Mostanában elég stresszesek a mindennapjaim,és szinte minden ébredésem magas pulzussal illetve vérnyomással jár, mint mikor pánikrohamom van, elalvás előtt pedig állandó félelem lesz úrrá rajtam,és most már ott tartok, hogy pár napja már levegőt sem veszek,mikor elalszom. Konkrétan hulla fáradt vagyok, de épp, mikor már elaludtam, arra ébredek vagy 50szer, hogy nem lélegzet, és ilyenkor hirtelen levegő után kapkodok. Mire lenyugszom, és sikerülne visszaaludni, kezdődik az egész élőlről.Azt olvastam, hogy az alvási apnoe ilyen, hogy leáll a légzés, DE azt elvileg nem venném észre,Szóval nem hiszem hogy ez az lenne.

2019. jún. 29. 01:57
 1/1 anonim ***** válasza:

Ez a komoly alvásproblémát jelent .

Ilyenkor az agy kevés oxigént kap,és nagy befolyással van a többi fontos szervre .De az egész agy működésére is .

Ilyenkor még a strok sem kizárt .

Pulmatológiai vizsgálatra kellene menned .

A tűdő gondozóban tudnak erről többet.

Itt kapnál egy alvás ellenőrző gépet,ezt csak 1 éjszakára kell feltenni, otthon .

Amennyiben az eredmény pozitiv,pár napra be is kell feküdni .

2019. jún. 29. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!