Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Lehet megvakulok?

Lehet megvakulok?

Figyelt kérdés
Ma grilleztünk aztán amikor ettem (elég sokat), éreztem néha-néha mintha benzin vagy valami hasonló ízt (nem tudom mivel locsolták, meg fogok halni / vakulni?

2019. jún. 29. 17:55
 1/8 anonim ***** válasza:
Akkor az egész társaság megvakulna. Miből gondolod, hogy pont metilalkohollal élesztgették azt a tüzet? Mindenesetre a tüzet locsolták, nem a kaját.
2019. jún. 29. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igen, de én rohadt sokat ettem, nem tudom mivel szokták locsolni, viszont olyasmi íze volt, lehet baj belőle?
2019. jún. 29. 18:15
 3/8 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg, mivel locsolták. De nyilván nem a kajára ment. Csak a párolgása miatt érezted az ízt.
2019. jún. 29. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Megnéztem, "grillgyújtó folyadék" a neve egyébként, ehhez s*ggh*lye vagyok, nincs leírva mi van benne
2019. jún. 29. 18:19
 5/8 anonim ***** válasza:
Nincs rajta az összetétele? Azt mindenre ráírják. De biztos nem metilalkohol.
2019. jún. 29. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
A-a, nincs rajta, annyi van, hogy mérgezés esetén toxikológia, illetve 'tilos hánytatni', nincs rajta semmi összetevő
2019. jún. 29. 18:23
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem árulnának grillgyújtás céljára olyan anyagot, ami rendeltetésszerűen használva egészségkárosodást okoz. Más is eszik sokat. Robbanásos balesetről hírt adott a sajtó, de megvakulásos történet nem volt.
2019. jún. 29. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2019. jún. 29. 20:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!