Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mennyit keres nettóban egy...

Mennyit keres nettóban egy kezdő ápoló 2019. ben? (Azt is írjatok oda melyik megyerol van szó)

Figyelt kérdés
Tapasztalatok alapján írjatok!!

2019. júl. 2. 05:44
 1/10 A kérdező kommentje:
Egy okj-t végzett ápolóról lenne szó és akár bruttó akár nettó bért irhattok csak írjatok oda hogy bruttó vagy nettó
2019. júl. 2. 05:52
 2/10 anonim ***** válasza:
Netto 150k körül, műszakpótléktól függően. Szabolcs megye.
2019. júl. 2. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
És ez a 150 ez pótlékkal?
2019. júl. 2. 09:00
 4/10 anonim ***** válasza:
Igen. De lehet több is, ha pl.több éjszakád van.
2019. júl. 2. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
És ez kb hany éjszakát takar?
2019. júl. 3. 06:40
 6/10 A kérdező kommentje:
Ja és azt szeretném megkérdezni? Hogy tényleg úgy van hogy egy nappal után egy nap pihi egy éjszaka után 2 nap pihi?
2019. júl. 3. 06:44
 7/10 anonim ***** válasza:

Ez kórházfüggő. Nekem sok olyan van,hogy alvóból megyek vissza nappalba. Átlag 6-9 éjszakám van. A szabadnap attól is függ,van-e elég dolgozó,ill.hányan vannak szabadságon.

De pl. Pesten is dolgoztam, ott fizettek túlórát is, de dolgozhattál egyben 4 nappalt egy huzamban vagy akár 3 éjjelt is. Olyan is volt,hogy 24 óráztam, egyik osztályt átadtam 18-kor es 19-re mentem éjjelre a másikra. Ezt Szabolcsban nem nagyon engedik és spec.Nyíregyen túlórát sem fizetnek, ezért ennyi a fizu. Pesten 9 év munkaviszonnyal,60 túlórával,15 éjszakás műszakkal volt,hogy 340 ezret kerestem... itt max.190 ezret kapok kézhez. Sajnos ebben (is) le vagyunk maradva...

2019. júl. 3. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
jól olvastam itt túl órát nem fizetnek itt önkéntes alapon megy?
2019. júl. 3. 08:21
 9/10 anonim ***** válasza:

En Bajan dolgozom a korhazba. Havi 14-18 muszakom van. Ebbol 7-9 vagy ennel tobb ejszakam van. 12 oraba dolgozom, 55-os E kategorias apolokent. En olyan 175-190 kozott keresek. Jobb esetben...tulorat nem fizetnek, es elteroen a tobbi korhaztol az unnepnapokat bnem fizetik duplan.


A tulora az ugy mukodik, ahany munkahelyem volt eddig, h ha nem vallalod, masnap mar nem kell bejonnod dolgozni...szoval nincs olyan h onkentes alapon mulik. Vagy a munkatarsak csinalnak ki...


Dolgoztam segedapolokent is.... akkor 156 ezer Ft volt a maximum amit kaptam.


A regi munkatarsam segedapolokent a Pecsi urologia klinikan, havi 3 ejszakaval, kap 207 ezet Ft... ott az E kategorias 55-os apolo 240-260 kozott keres...

A pecsi szivklinikan a fizetes az 260-tol kezdodik...E ketagorias apolokent...

Ez mind 12 oraba.... a noverszallo 15 ezer ft, es ebben az internet is benne van, meg a hideg vizzes zuhany...


A szegedi klinikakon az 55-os E kategorias apolo olyan 190-nel kezdodik a fizetes.


Budapesten 280 ezer Ft a fizetes...ott a noverszallo 8-25 ezer ft kozott mozog...


Kecskemet 190 ezert Ft es a noverszallo 25 ezer Ft, es ott egy kis garzont kapsz... sajnos a rezsit nem tudom...


Szoval a fizetesek valtozoak... azt mondjak h a bertablat kell nezni... de korhazankent valtozik a fizetes...


Jaaa es aokan alapoznak a csuszopenzre...de arra ne alapozz...nekem neha havi egy 4 ezer jon be, neha 15 ezer...

2019. júl. 29. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Értem köszi akkor ahogy le írtad kb Szabolcsban ilyen 150tol többet nem szamolok
2019. júl. 29. 16:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!