Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 18eves lany vagyok, es erdeklo...

18eves lany vagyok, es erdeklodni szeretnek ha donornak szeretnem felaldozni magam akkor hova kene menjek?

Figyelt kérdés

Szívesen átadnám az életem valakinek, aki örülne neki...


Nem szeretnek ongyilkos lenni, de letezni sem.


2019. júl. 4. 18:02
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

kórházba betegnek vagy haldoklónak balesetből.

Ilyen nincs, hogy helló, szedjenek ki mindent, öljenek meg, adják tovább..

2019. júl. 4. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

+ a szerveket veszik ki, nem egy helyre kerülnek, nem a testedbe teszik a lelkét egy halottnak, mert a kérdéseből kb. ez jön le.

Menj el inkább pszichologushoz.

2019. júl. 4. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
pszichiáterhez menj
2019. júl. 4. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Magyarországon ilyen nem létezik. Senki nem áldozhatja fel a saját életét másért.


Tényleg menj el pszichiáterhez, ő tud segíteni neked, hogy másképpen lásd a világot.

2019. júl. 4. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Akkor mindegy, remelem hogy ha balesetett szenvedek holnap a szerveinet oda adjak valakinek akinek van ra szuksege.
2019. júl. 4. 18:29
 6/7 anonim ***** válasza:

Hát te hülye vagy, ha direkt produkálsz balesetet magadnak valószínűleg nem lesz már minden szerved használható, gyógyszer, ugrás, felakasztás és érfelvágás esetén is nagyon kicsi az esélye hogy egy szervedet is felhasználják,szóval tök értelmetlen lenne az egész

Szedd össze magad és menj el egy szakemberhez, ha elég bátor lennél ahhoz hogy meghalj, akkor legyél ahhoz is hogy segitséget kérj, mellesleg meghalnu csak azért mert nincs kedved élni nem is igazán bátorság, gyáva dolog feladni vmit rögtön az elején, már pedig nagyon úgy jön le hogy ezt szeretnéd

2019. júl. 4. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Szia Én 2 éve vesére várok! Ne add fel az életedet ! Menj el orvoshoz. Minden rendben lesz!
2019. aug. 16. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!