Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ambuláns ellátási lapon...

Ambuláns ellátási lapon szerepel: "Therápia: passzív kimozgatás egy testtájon". Miért írták a lapra, ha nem is végeztek ilyet?

Figyelt kérdés

2019. júl. 5. 10:07
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Ez arra vonatkozik, mire van szükség a továbbiakban, nem arra, amit ott csináltak.
2019. júl. 5. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Nem. Annyit csinált az orvos, hogy ránézett a bőrre. A továbbiakban sebészetre kell menni operációra, tehát nem fog kimozgatás történni. És nem is történt.
2019. júl. 5. 10:30
 3/17 anonim ***** válasza:
Lehet hogy ha olyat végeznek, kapnak az államtól valami pénzt. Ez a fajta trükközés bevett gyakorlat az egészségügyben.
2019. júl. 5. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
És az ilyen trükközés ellen mit lehet tenni???
2019. júl. 5. 11:35
 5/17 anonim ***** válasza:

Lehet jelenti, de mindenki leszarja.

Am attól, hogy ráírják a papírra, nem kötelezõ elvégezni, szóval neked semmilyen hátrányod vagy kötelezettséged nincs emiatt.

2019. júl. 5. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Tényleg? Az ilyesmit következmények nélkül csinálják, csinálhatják?

Senki nem foglalkozik ezzel? Miért nem?

2019. júl. 5. 18:36
 7/17 anonim ***** válasza:
55%

A passzív kimozgatást akár te is végezheted. Lehet elmondta, hogy otthon mozgasd ki, csak félreértetted.

Egyébként meg semmiféle hátrányod nem származik abból, hogy ezt leírták. A finanszírozásnál próbálnak ezzel trükközni, így több pénzt forgatnak be az eszközökre stb. Amilyen szar állapotban van az eü én ezt tökéletesen megértem, egyes osztályokon ha elfogyott a keret a fertőtlenítőre, akkor ennyi volt, nincs több. Ha tiszta az ápoló keze, ha nem.

2019. júl. 6. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Nem-nem, dehogyis mondta el!!! Tudom, hogy mit jelent a kimozgatás!!! Ebből kifolyólag azt is tudom, hogy nem csinált olyat és még csak nem is említette!


Két daganat eltávolításáról van szó, sebészetre kell majd menni! Ezt nem kell kimozgatni!


Hátrány pedig igenis származik ebből, hiszen amennyiben ez valóban hamisítás, akkor bizonyos emberek így sokat lopnak, sok kicsi pedig sokra megy, így összességében ez kár és sajnos nem csak anyagi, hanem erkölcsi szempontból!


Nem tudom, hogy másokat hogy nem zavar az, ha orvosok lopkodnak vagy hamisítanak. Ugyanolyan emberek, mint mások. Mástól se venném jól, ha bármit lopna, egy orvosnak pedig akár még jó példát is lehetne mutatnia. De ez az adott orvos nem mutatott ilyet ezek szerint.

2019. júl. 6. 13:59
 9/17 anonim ***** válasza:
70%
De nem magának lopja...ezzel lehetővé teszik, hogy nagyobb összegeket lehessen fordítani a kötszerekre, gyógyszerekre stb. Ez neked is és nekik is jó. Más dolog, hogy egyszerűbb lenne ha nem kéne ilyenekhez folyamodni ahhoz, hogy elegendő pénz menjen az eü-be, de ez már más kérdés...
2019. júl. 6. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Nagyon rosszul hangzik! Lopja, de nem magának? Akkor rendben?Amennyiben van egy rendszer és az rossz, akkor nem még rosszabbá kell tenni. A lopás pedig javítani nem fog a helyzeten, inkább ront!
2019. júl. 7. 10:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!