Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Lehet lenyeltem egy csontdarab...

Lehet lenyeltem egy csontdarabot! Veszélyes?

Figyelt kérdés

Anyam csinált pizzát.

Darált hús volt rajta még fűszer. Ettem a pizzát és egyszer csak valami megakadt a torkomon nagyon megijedtem.

Lenyeltem és nemtudom vágy fűszer ösvény lehetett vagy megtortenhet hogy csontdarab volt a darált húsban.

Szóval kicsit aggódom mert elkezdett fájni a hasam is.

Ég vérzett az orrom most(bár az már tegnap este is most meg megpiszkaltam) de úgy nem tudja kilyukasztani a belem?


2019. júl. 6. 17:25
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy tudja, semmi bajod nem lesz.
2019. júl. 6. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Dehogyis, semmi bajod nem lesz ennyitől. Lehet, hogy nagyon szerencsétlen esetben kilyukaszthatja, de ha tudnád, mi minden hegyes-éles vicik-vacak megy át a kisgyerekeken minden probléma nélkül... Nem fogja kilyukasztani, nyugi.
2019. júl. 6. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
A gyomor sav mindent meg emészt .
2019. júl. 6. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Kétlem. Apám már evett meg csontostul egy egész csirkecombot (fogalmam sincs, miért...), de még él.
2019. júl. 7. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Apád nem kis palyas😂
2019. júl. 7. 08:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!