Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ugye nem trombózis?

Ugye nem trombózis?

Figyelt kérdés

Eléggé fáj a vádlim pár napja, konkrétan már sántítok rá... Tudom, butaság, de félek, hogy a fogamzásgátlónak köze lehet hozzá és esetleg kezdődő trombózis okozhatja? Lábdagadás nincs.

A sztorihoz hozzátartozik, hogy pár napja este nagyon behúzta a görcs az említett vádlim, de aznap még nem volt tartós fájdalom benne. Illetve volt kb 1 hete egy erősebb edzésem, ahol lehet megerőltettem, de annak is nem hamarabb kellett volna érződnie? Mindenesetre aggaszt a dolog, mert pont azon a lábamon vannak látható seprűvénák is. Fogalmam sincs milyen egy trombózis, ha tegnap reggel óta fáj így a vádlim, akkor már ugye nem lehet erről szó?



2019. júl. 7. 09:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát én nem vennék rá mérget, hogy nem trombózis. Nézesd meg inkább.
2019. júl. 7. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A fájdalmon kívül a trombózisra jellemző a duzzanat. Ha nem is kifejezett, de minimálus asszimetria azért szinte mindig látszódik a 2 végtag között. Illetve az érintett terület piros és meleg tapintású. Persze láttam már tünetszegény trombózist is. Én sokkal valószínűbbnek tartom a magnézium hiányt, ilyenkor sok elektrolitot veszítünk. Minden esetrere szerintem nézesd meg dokival a biztonság kedviért és saját magad megnyugtatása miatt, ha nem javulna.
2019. júl. 7. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Mi volt?
2019. júl. 11. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mi volt a baj?
febr. 1. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!