Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Konditeremben a második...

Konditeremben a második alkalommal ez történt velem. Mire utal?

Figyelt kérdés

Nem vagyok egy nagy sportember, de rendszeresen úszom és biciklizem. 2 évig kettlebelleztem, de aztán leálltam vele 1-1,5 évre.


Második napom a konditeremben: 10 perc bemelegítés, kettlebell 12kg-al (török felállás és swing), majd ahogy ráálltam a futópadra, elfogott a rosszullét.


Az összes izmom zsibbadt és merev lett, fájni nem fájt semmi, de a szám is összehúzodott. Adtak sok vizet, majd egyre jobb lett, de a szédülés nem szűnt meg azonnal. A kezdetekben hiperventilláltam is. Aztán 30 perc után jobban lettem és bevittek az ügyeletre, ott mondták, hogy túlterhelés, de én ilyet még nem pipáltam, hogy egyszerre az összes izom zsibbad és lemerevedik, beszélni tudtam, de kevésbé volt érthető a zsibbadt szám miatt.


Ui.: magasvérnyomásra szedek enyhe gyógyszert, gyógyszer nélkül 145, gyógyszerrel 120-130 körül van.


Valaki tapasztalt véleményt tudna írni? Köszönöm.



2019. júl. 7. 12:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Vagy csak leesett a cukrod...
2019. júl. 7. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ettél edzés előtt?
2019. júl. 8. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igen, két kisebb szelet vajas kenyeret, sajttal, paprikával. Nem kiadós kaja, de volt bennem valami. Az étkezésre rá 2 órával történt az eset. A háziorvosom azt mondta, hogy valószínű a vércukoresés, illetve valamilyen só hiánya, ezért vérvételre beutalt. Azonban 2 hónapja voltam, és minden okés volt.
2019. júl. 8. 17:13
 4/4 anonim ***** válasza:
Az lóf.asz kaja. Egyél rendesen mielőtt ugrabugrálsz.
2019. júl. 14. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!