Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Az ekinek mik lehetnek a...

Az ekinek mik lehetnek a mellékhatásai?

Figyelt kérdés
Pl epilepsziás roham, főleg ha bele űlsz pl egy sergőbe vagy az pont jó és élvezetes ilyenkor?! Fények miatt is lehet epilepsziás roham? Vagy van aki nem alszik tőle 3 napig? Vagy ha igen akkor lelkileg másnapos leszel? Illetve piával nem szabad keverni meg fűvel sem?! Gondolom emlékezet kiesés nincs sok meg tud magáról az ember ilyenkor Stb talán még halottam mellékhatásokról. De elvileg kevés ember lesz rosszul ritka az ilyen eset! Normális hatások azok pedig gondolom ezek, pőrgés,kicsi haluk, stb! Miért illegális, amikor sokkal barátságosabb mint az ilyen drogok? Lsd,kati,heroin,flakka,stb ?

2019. júl. 9. 01:02
 1/10 A kérdező kommentje:
Na meg talán ha jól tudom sativa fajtájú fűvel is elérhetők ezek a hatások. Ha ez igaz, akkor max fesztiválozáson kívűl miért nem szívják azt. Gondolom annak kevesebb a kockázata. Bár ezt még csak 1 embertől halottam!
2019. júl. 9. 01:05
 2/10 A kérdező kommentje:
Hatása pedig 6 óráig tart vagy 8?
2019. júl. 9. 01:18
 3/10 A kérdező kommentje:
Illetve a fű az meg le hoz róla?
2019. júl. 9. 01:37
 4/10 anonim ***** válasza:

A hatása kb a bevételtől 1 órára jön még, és kb 2-3 óráig tart a high. Persze attól is függ mennyi mdma van benne. Lehet keverni alkohollal, de nem érdemes sokat inni rá, mert a cd lehoz róla. Füvet akkor érdemes rá szívni mikor végleg lecsúsztál (T+6ó) különben kombinálódik a hatásával (persze az se rossz). Meg fűvel elaludni szoktak a végén..

Epilepsziás roham szerintem nagyon ritka (én még sosem találkoztam vele). Ha sima ex van csak 1-2 db esetében nincs másnaposság, viszont ha túl hirtelen mennyiséget visz be a használó, vagy 3+ nál több megy el egy este akkor lehet nehéz lesz elaludni (bàr ha van fű nem) de akkor sem tartanak sokáig az utó hatások.

Persze ez most az igazi bogyóra vonatkozik, nem az ilyen dizájner cuccokra :)

2019. júl. 9. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
És nem leszek tőle h*lye nagyon, ha van egy kis önuralmam? Illetve a sativa fűnek milyen a hatása, tényleg olyan mint az ekinek?
2019. júl. 9. 16:01
 6/10 anonim ***** válasza:

Hát az lehet hogy túlságosan barátságos leszel tőle, amúgy nem hiszem hogy túlságosan becsavarodnál :)

A fű teljesen más. Az egy gyengébb kategória a drogok között.

2019. júl. 9. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Gondolom azzal sincs para ilyenkor, ha valaki sergőbe űll!?
2019. júl. 9. 21:56
 8/10 anonim ***** válasza:
Hááát azért mikor fut fel a cd, vagy jönnek keményen a hullámok.., nem biztos h jó ötlet 😊
2019. júl. 10. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Mellekhatasai izzadas, allkapocsrangas, remeges, dehidrataltsag. Erdemes sok vizet inni melle, ragozni, hogy ne cseszd szet az allkapcsod.


Fuvel nem erdemes szerintem keverni, jobb magaban. Pontosabban a lejovos reszen sokan szoktak szivni, hogy el tudjanak aludni. Kb fel-1 ora alatt er el, utana ahogy mar irtak 2-3 ora, bar ez nagyon fugg az mdma minosegetol es mennyisegetol is.


Tovabba tud eleg kellemetlen masnapja lenni, jellemzoen magas dozis illetve rendszeres hasznalat eseten. Ekinel nagyon fontos, hogy minnel ritkabban dobjon az ember, alkalmak kozott 3 honap kihagyas javadolt... Kulonben a szerotonin receptorokat teljesen szetbassza az agyadban, depresszios leszel tole, nem birsz gondolkodni stb.


Es ha dobsz, mindenkeppen vegyel drogtesztet melle. Ugyan most Magyarorszagon alapvetoen jo minosegu az ecstasy, de ki lehet fogni olyat, amiben mas esetlegesen halalos dizajnerdrogok vannak. Erdemes meg az ecstasydata es a pillreports oldalakon rakeresnek a tabidra, ott vannak a legtobbrol elmenybeszamolok.

2019. júl. 14. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Tudom már nem mai kérdés és gondolom azóta már kipróbáltad. De javaslom ha dobsz akkor 1,5 hónap szünetett minimum hagyj de inkább ajánlott a 8 heti dobás. Egyszerre olyan 130+ mg fölé nem érdemes menni, de ha elsőre dobsz elég oda kb 110 mg is. Tehát ha egy 210 mg-s tabid van akkor fél minimum ha fullra beütött de inkább olyan 2 óra múlva már rá dobhatod a másik felet. És akkor nem nagyon nő a mellékhatás, viszont ha már egybe beveszel egy 185 mg-s tabit is, már enyhébb túladagolással számolhatsz.. Amitől nem lesz epilepszia rohamod, de melegséget érzel majd és izzadsz majd mint egy ló! És én is ajánlom ecstasydata, pillreports és daath oldalát! Mivel ott kb meg van, hogy mi van egy tabiban,és azoknak is nézz utána. Pl én a zőld mitchubishis MDA-s tabival kezdtem ami 133 mg, elsőre pont jó volt. És szerintem az MDA az jobb mint az MDMA meg a többi, bár mdma az szeretgetősebb. Én is feleztem azért. Alkoholall meg fűvel nem érdemes keverni, ezt sp-vel érdemes egy buliban. De csak ha tapasztaltabb vagy!
2019. dec. 17. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!