Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Folytonosan rezeg a kezem....

Folytonosan rezeg a kezem. Nem ropogtatom, egészséges életmódot élek. (Nem dohányzom, alkoholt sem fogyasztok) Lehet tenni ellene valamit?

Figyelt kérdés
A válaszokat előre is köszönöm :-)

2019. júl. 11. 18:51
 1/6 anonim ***** válasza:
56%
Ha rezeg akkor már csak modulálni kell és kész a hangszóró
2019. júl. 11. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
eNNEK annyira nem örülnék .. idegi alapon is lehet,vagy jelezhet fő gondokat is,amit ki kell vizsgáltatni
2019. júl. 11. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Orvoshoz menni?
2019. júl. 11. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Stresz szerintem, mert nálam is jelentkezik ilyesmi, volt egy idoszakom akkor meg foleg.. De ha neked jobb akkor menj orvoshoz
2019. júl. 11. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nézess egy pajzsmirigy hormonszintet. Tulműködés esetén lehet tünet kézremegés is.
2019. júl. 11. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem már vagy 10 éve remegnek az ujjaim. Van hogy szinte abbamarad, van hogy nagyon látványosan. Voltam egy sor vizsgálaton, nem találtak semmit. Nem foglalkozok vele, megszoktam.
2019. júl. 11. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!