Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Egyéb kérdések

A kérdés

Pánikbeteg vagyok, és sok mindentől félek. Mit tegyek?

Pszichiáterre jártam kétszer, és hamarosan ismét elmegyek oda. Viszont nagyon gyakran vannak félelmeim, és nem tudok őket kiverni a fejemből....Halálfélelmem van, attól félek, hogy lesz halálos betegségem, vagy epilepszia rohamom, pedig egészséges ember vagyok, és mégis félek ezektől, inkább élvezném az életet, de nem tudom mi a mód erre.....

Keress kérdéseket hasonló témákban: pánikbetegség, félelem, halál, betegség, epilepszia

júl. 12. 13:32  Privát üzenet  

A válaszok
Olyan dolog kell ami lefoglal és az agyad nem kezd el ilyenek agyalni. Minnél több időt szabadba menni bármennyire is rossz és félelmetes ne hagyd magad burokba zárni menni és menni ahol behatások érnek mégha összekell szorítani fogaidat is tedd meg vagy sírj végy egy mély levegőt és lépj ki az utcára akár kis körökre is.

A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont júl. 12. 13:47 Privát üzenet

Az előttem válaszolónak igaza van!

Nekem a kutyák segítettek, (legjobb a benti) 😅 és az, hogy megbeszéltem magammal, hogy ezek tiszta hülyeségek, hogy VELEM NEM TÖRTÉNHET MEG (nem pont velem) <- Mindig ez van a fejemben!! és még az, hogy kezdtem leszarni a dolgokat. Elkezdtem fényképezni, ugye kutyázni, sokat kint lenni pl. az udvaron, barátokkal lenni, bár már tőlük azóta eltávolodtam..

Az én tippem, hogy próbálj nem gondolni ezekre, ne érdekeljen, mondd magadnak, hogy nem érdekel.. tudom kicsit furi, h magaddal vitatkozol 🤣 de na, valahogy le kell küzdeni! Hallgass “mulatós” zenét, táncolj, énekelj. Hidd el jobb lesz.

# 2/4Időpont júl. 13. 04:40 Privát üzenet
Ja, és sírd ki magad! Utána mindig jobb. Mondd hangosan a problémáid. Én így csináltam. Igaz, még vannak kisebb félelmeim, de sokkal jobb. Beszélgess a szüleiddel, vagy akiben megbízol, sírd ki magad nekik, mondj el MINDENT. Sok sikert

# 3/4Időpont júl. 13. 04:42 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a válaszokat! Hálás vagyok rátok! Akkor mehetek szerezni egy macskát :c

# 4/4Időpont júl. 14. 21:31 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Szombaton lesz a ballagás és kb egy és fél órát kellesz állni. Pánikbeteg vagyok ezért félek hogy elájulok vagy rosszul leszek. Árnyékban fogok állni magassarkúban. Fogok előtte...
Pánikbeteg lettem az orvosom szerint. Panikroham utani nap ti is kimerultek vagytok?
Ez a CBD kender mag legális a linkben? NEM beszívni akarok, ebben elvileg nincs is THC, olvastam, hogy a CBD jótékony hatással van az idegrendszerre. Én aspergeres vagyok és pánikbeteg. Emiatt kéne.
Pánikbeteg lehetek?
Pánikbeteg vagyok szorongas, depressziós miért van az hogy semmiért is sírok mit lehet csinálni ellene, már az is zavar hogy sehova nem vesznek fel pedig sok helyre be adtam az önéletrajzom?
Pánikbeteg vagyok. Mindentől megijedek. Hogyan lehetne segíteni ezen?

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!