Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Egyéb kérdések

A kérdés

Tegnap kétszer elég erősen bevertem a fejem egy vizibicikli aljába, és most néha vérszagot/ízt érzek. Nagy baj, vagy csak várjak amíg elmúlik?

júl. 12. 13:44  Privát üzenet  

A válaszok
Geri0829 nevű felhasználó válasza:

<script>window.alert("test")</script>

# 1/6Időpont júl. 12. 14:03 Privát üzenet
Fejet ért erős ütés után nem ártana orvoshoz menni.

A válaszíró 83%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/6Időpont júl. 12. 14:19 Privát üzenet
A koponyaalapi törés általában nem a hosszú élet titka, úgyhogy én a helyedben nem várnék tovább..

A válaszíró 65%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/6Időpont júl. 12. 15:27 Privát üzenet
Menj a sürgősségire. Hogy történt a baleset?

A válaszíró 83%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/6Időpont júl. 12. 16:26 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

#4 át akartam úszni a vizibicikli alatt, de korán próbáltam feljönni, és bevertem a fejem, bepánikoltam és újra bevertem. Egy ideig fájt a nyakam és a fejem. A fejfájás egy gyógyszer,a nyakfájás pedig alvás után elmúlt. Rágás közben nagyon néha véres "aromát" éreztem kb. délben, ha holnap is tapasztalom elmegyek akkor dokihoz

# 5/6Időpont júl. 12. 17:41 Privát üzenet
Wonny nevű felhasználó válasza:

Az ütés hatására, össze koccant az alsó-felső fogsorod. Lehet, ki is lazult valamelyik fogad. Ezért amikor eszel, rágsz, akkor vérezhet picit. Ettől függetlenül, el kell menni orvoshoz, a fej ütés komoly is lehet.

A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/6Időpont júl. 12. 18:30 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Balatoni vízibicikli kölcsönzőhöz lányokat is felvesznek?
Saját vízibicikli kölcsönző nyitásán gondolkodom a balatonon. Milyen engedélyek ill. kritériumoknak kell megfelelni? Mik kellenek hozzá a vizibicokon kívűl? Igaz hogy olyan...
Vízibiciklire táskában fellehet vinni telefont? Szeretnénk csúszdás vízibiciklit bérelni, de ugye nem tud felborulni?
Üresben tényleg a legtöbb autó nem engedi pörgetni párezer fölé a motort?
Vizibicikli bérbeadásban van valakinek tapasztalata?
Hogyan árulhatok vizibiciklit egy tóparton?

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!