Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Egyéb kérdések

A kérdés

Budapesten keresek edzőtermet ahol egy havi bérlet ára nem a csillagokat veri és jó állapotú maga a terem?

Keress kérdéseket hasonló témákban: edzőterm, mozgás, diéta

júl. 12. 14:17  Privát üzenet  

A válasz
All you can move kártyát érdemes kiváltani, van egy havidíj és cserébe nagyon sok helyen elfogadják. Úszni is lehet vele menni. Akkor ki tudod próbálni a termeket és választhatsz melyik jó neked. A havidíj is attól függ milyen csomagot választasz.

A válaszíró 82%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont júl. 12. 16:30 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Nyíregyházán melyek a legjobb termek 4500-5000 forintig? (diák/havi)
Ha elhagytam a havi kondibérletemet, de a számlával és a diákkal tudom igazolni a vásárlást, akkor kapok új kártyát?
Sun Palace-ban Budapesten mennyi a havi diák, felnőtt korlátlan bérlet? Jó hely?
Hol van Bp-en jó konditerem lányoknak, vidéki vagyok, Pestre kerültem meló miatt 1 hónapja, így itthon mire haza érek zárva van a terem?
Nyíregyházán a Brekkbe most mennyi egy havi bérlet?
Gyant Gymről vélemények? Jó terem az alacsony havi bérlet ellenére?

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!