Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » SOS! A macskam belekarmolt az...

SOS! A macskam belekarmolt az anyajegyemben!?

Figyelt kérdés
Az elobb karmolt meg es verzik. Mit tegyek??
2019. júl. 12. 23:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Mosd meg alaposan,meleg vízzel+szappan. Majd fertőtlenitsd, ha van betadinnal. Ha nincs, jó a kézfertőtlenitő zselé is. Ha nagyon megsértette az anyajegyet, meg kell mutatni orvosnak. Ha pici a sérülés, ragaszd le sebtapasszal, ennyi. Nem lesz bajod ettől. Amúgy benti cica?
2019. júl. 13. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Igen, benti
2019. júl. 13. 00:19
 3/12 anonim ***** válasza:
Akkor semmi bajod nem lehet..ha esetleg kinti cica, és mély a karmolás, előfordulhat hogy földes a karma, vagy szennyezett, ilyen esetben nem árt a tetanusz oltás.
2019. júl. 13. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Koszonon szepen a valaszt:) Egyebkent most mostam meg meleg szappanos vizzel az anyajegyet fertotlenitot nem talaltam:( viszont raktam ra sebtapaszt. Verezni nem verzik es nyoma sincs. Akkor nem lehet bajom?
2019. júl. 13. 00:32
 5/12 A kérdező kommentje:
Nagy baj ha a fertotlenitest kihagytam?
2019. júl. 13. 00:33
 6/12 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem 17 évesen karmolt bele cica,most 24 vagyok. :) házibuli volt, a barátnőm benti cicája az ölemben feküdt, egyszer csak megriadt es úgy bele karmolt, hogy vérzett... megtöröltem, de mivel buli volt, nem foglalkoztam vele kellően... nejem azota nagyon sötétbarna-fekete lett, de semmi. Többször voltam azóta bőrgyógyászaton, az égvilágon semmit nem mondtak rá. :) ne aggódj, de azert jo hogy megmostad. Betadin, es ragaszd le.

2019. júl. 14. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Koszonom neked is a valaszt! :) Mar nyoma sincs a karmolasnak:))
2019. júl. 14. 22:54
 8/12 anonim válasza:
0%
De nem sértésből, de mi lett volna ha inkább elmész az orvoshoz minthogy ezt ide ki ird ?
2019. aug. 13. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem 23:34kor, amikor a kérdést feltette, nem igazán volt lehetősége orvoshoz fordulni..ez meg azért nem ügyeleti dolog...

Feltett egy szimpla kérdést, mert amikor történt az eset, nem volt lehetősége azonnal orvoshoz fordulni. Ez ennek az oldalnak a lényege, hogy ha kérdésünk van, és nincs lehetőségünk rögvest megtalálni a megoldást, akkor itt feltegyük a kérdésünket, és mások véleményéből, tapasztalataiból táplálkozzunk.

2019. aug. 18. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
7-tes vagyok, elnézést nem néztem az időt, hogy mikor tette fel.
2019. aug. 31. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!